Ora është 12.08.20 17:46

PRAKTIKË

 • PRAKTIKË

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 7 Temat
  15 Mesazhet
  19.07.18 23:38
  IndigoStar Lutje Shpirtit të Madh
 • 1 Temat
  2 Mesazhet
  13.06.17 21:14
  I638 Praktikë - Përdorimi i Mantrave
 • 14 Temat
  38 Mesazhet
  08.03.20 19:02
  I’m X person Njoftim!
 • 8 Temat
  23 Mesazhet
  18.11.19 23:14
  Cimi Elezi Njohja e drejtpërdrejtë e Zotit
 • 2 Temat
  2 Mesazhet
  16.12.16 20:01
  Equinox Si të largojmë Ankthin dhe Stresin duke Hipnotizuar Veten
 • 5 Temat
  10 Mesazhet
  14.05.18 22:05
  Vizitor  Teknika relaksimi
 • 25 Temat
  105 Mesazhet
  25.09.15 21:06
  Luli Rrugë të shumta shërimi
 • 2 Temat
  14 Mesazhet
  16.02.17 13:16
  Toniramun Praktikë - Hapja e syrit të tretë
 • 5 Temat
  15 Mesazhet
  06.04.18 2:30
  IndigoStar Joga e Diellit
 • 3 Temat
  4 Mesazhet
  09.02.14 10:20
  55 Projektimi i ndërgjegjes te një gjallesë
 • 2 Temat
  3 Mesazhet
  06.04.17 1:01
  I638 Praktikë - Frymëmarrja
 • 3 Temat
  5 Mesazhet
  12.01.17 16:09
  Toniramun Endërrimi Lucid
 • 2 Temat
  27 Mesazhet
  27.08.19 18:01
  I’m X person Praktikë - Udhëtimi Astral
 • 13 Temat
  55 Mesazhet
  17.06.15 12:59
  Luli Shkrimi automatik
 • Lajmërim & Ngjitës
 • 25082017
   Global announcement:
  A- Do të fshihet çdo temë apo koment që:

  1-Përmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandë fetare.
  2-Përmban fyerje personale ndaj një anëtari tjetër, kërcënime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
  3-Përmban praktika okulte të rrezikshme për praktikuesin apo të tjerët përreth tij.
  4-Përmban shkrim kapital dhe paragrafë të panevojshëm me ngjyra, që vështirësojnë shikimin.
  5-Përmban replika të panevojshme, të kthyera në trajtë bisedash që e rëndojnë dhe dëmtojnë temën e hapur.
  6-Nuk përcjell asnjë informacion dhe është e pakuptimtë.
  7-Përmban...

  nga Pansophia - Komentet: 0 - Shikime: 5639
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

Pansophia

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi