EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RREGULLORE E FORUMIT

Shko poshtë

RREGULLORE E FORUMIT Empty RREGULLORE E FORUMIT

Mesazh  Pansophia prej 25.08.17 17:35

A- Do të fshihet çdo temë apo koment që:

1-Përmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandë fetare.
2-Përmban fyerje personale ndaj një anëtari tjetër, kërcënime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
3-Përmban praktika okulte të rrezikshme për praktikuesin apo të tjerët përreth tij.
4-Përmban shkrim kapital dhe paragrafë të panevojshëm me ngjyra, që vështirësojnë shikimin.
5-Përmban replika të panevojshme, të kthyera në trajtë bisedash që e rëndojnë dhe dëmtojnë temën e hapur.
6-Nuk përcjell asnjë informacion dhe është e pakuptimtë.
7-Përmban gjuhë të huaja(kryesisht anglisht) apo që shkrimi i shqipes ka deformime të qëllimta ose jo, që e bën informacionin të pakuptueshëm.
8-Përmban shkrime ateiste fyese për fetarët apo okultistët.
9-Përmban shkrime denigruese dhe imorale.

B-Do të largohen nga forumi:

1-Çdo anëtar, të cilit i është hequr një herë  vërejtje në PM, kur thyen sërish rregullat e mësiperme.
2-Çdo anëtar me profil të ri, nëse zbulohet që është anëtar i vjetër me profil të bllokuar, do të bllokohet sërish.
*Arsyet do jenë të shkruara poshtë avatarit personal.

Ankesat, paqartësitë i shprehni duke më dërguar një mesazh në MP (mos hapni tema të veçanta).

FALEMINDERIT!
avatar
Pansophia

93


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi