Ora është 17.01.21 3:11

VIDEOTEKË

 • VIDEOTEKË

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 15 Temat
  63 Mesazhet
  08.11.15 21:13
  Dre1 UFO mbi LOS ANGELES 07.11.2015
 • 30 Temat
  34 Mesazhet
  31.07.18 19:53
  Pansophia Toka pare nga hapesira LIVE
 • 23 Temat
  50 Mesazhet
  20.04.20 12:02
  Pansophia David Icke mbi Elon Musk, Bill Gates dhe Sorosin.
 • 32 Temat
  54 Mesazhet
  25.01.20 13:42
  Gjithesia Love FAMILJET E GALAKSISE
 • 5 Temat
  10 Mesazhet
  21.09.15 21:38
  gjilanasi Hipnoza
 • 2 Temat
  2 Mesazhet
  02.07.12 0:33
  Jon Pet Goat - Video e mbushur me simbole
 • 8 Temat
  22 Mesazhet
  07.10.17 11:32
  gjilanasi Në një shkollë të Irlandës kamerat regjistrojnë fenomene të frikshme
 • 4 Temat
  5 Mesazhet
  18.02.17 21:54
  syri i art Cmendim keni per kete "profetin"?
 • 3 Temat
  23 Mesazhet
  12.08.13 22:15
  Flavius A ekziston Magjia e Zeze?
 • 3 Temat
  3 Mesazhet
  14.12.16 21:22
  Berti69 5 llojet e njerezve, te cilet ua marrin energjine dhe lumturine
 • 4 Temat
  28 Mesazhet
  19.03.18 12:47
  bojko Pllakat e Smeraldta te Thot
 • Lajmërim & Ngjitës
 • 25082017
   Global announcement:
  A- Do të fshihet çdo temë apo koment që:

  1-Përmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandë fetare.
  2-Përmban fyerje personale ndaj një anëtari tjetër, kërcënime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
  3-Përmban praktika okulte të rrezikshme për praktikuesin apo të tjerët përreth tij.
  4-Përmban shkrim kapital dhe paragrafë të panevojshëm me ngjyra, që vështirësojnë shikimin.
  5-Përmban replika të panevojshme, të kthyera në trajtë bisedash që e rëndojnë dhe dëmtojnë temën e hapur.
  6-Nuk përcjell asnjë informacion dhe është e pakuptimtë.
  7-Përmban...

  nga Pansophia - Komentet: 0 - Shikime: 5716
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

Pansophia

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi