EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFO mbi LOS ANGELES 07.11.2015

Shko poshtë

UFO mbi LOS ANGELES 07.11.2015 Empty UFO mbi LOS ANGELES 07.11.2015

Mesazh  Dre1 prej 08.11.15 21:13

Nga një qytetar të Los Angeles të shtunën më 07.11.2015 në mbrëmje, është bërë një gjirim amator,ku shihet një UFO apo objekt fluturues i paidentifikuar,të shokuar mbeten ata që ishin aty pranë,megjithëse akoma nuk dihet qartë se ÇFARËë ishte,nga komentet të shumta që janë dhënë ne Youtube supozohet dhe mendohet të ishte një objekt fluturues i alienëve. PAMJE TË QARTA SHIHEN MBAS SEKONDES 1:20
Dre1
Dre1

12


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi