EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pet Goat - Video e mbushur me simbole

Shko poshtë

Pet Goat - Video e mbushur me simbole Empty Pet Goat - Video e mbushur me simbole

Mesazh  Jon prej 02.07.12 0:33

Pet Goat - Video e mbushur me simbole

Po postoj këtu një video animacion që rrëfen ngjarjet e rëndësishme që kanë ndodhur në 10 vitet e fundit.

Kjo video është e mbushur plotë me simbole dhe mesazhe, kjo është një sfidë për adhuruesit e zgjidhjeve të enigmave. Çdo detaj llogaritet!Vizualisht, muzikalisht, simbolikisht: e shkëlqyer!
... dhe shqetësuese ...
Jon
Jon

1159


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi