EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cmendim keni per kete "profetin"?

Shko poshtë

Cmendim keni per kete "profetin"? Empty Cmendim keni per kete "profetin"?

Mesazh  Muneer prej 18.02.17 17:11

Shikoni videon
Muneer
Muneer

سلام موعد المغرب

61


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per kete "profetin"? Empty Re: Cmendim keni per kete "profetin"?

Mesazh  syri i art prej 18.02.17 21:54

Qetesija e tij flet shum..kush njef qtesin qe buron nga harmonija trup mendje shpirt.dhe ato qe flet ,ta pakt mund ti marrin si te verteta,edhe pse jan te tilla..emri na duket si shum i mamdh,por ska rendesi emertimi shum,por mesazhi ka shum,te bej me realitetin qe veq osht tu ndodh,kemi ren shum posht si popull,ndergjegjja veq osht ne harres,edhe pse sjemi te vetedijshem,per kete,prap se prap jemi vet fajtor per te gjitha qe po na ndodhin,dhe do ndodhin...mesazhi i tij osht shum i qart,dhe praktik..
syri i art
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

100


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi