EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharon Stewart : Ashtar Sheran-Corona Virus

Shko poshtë

 Sharon Stewart : Ashtar Sheran-Corona Virus Empty Sharon Stewart : Ashtar Sheran-Corona Virus

Mesazh  Gjithesia Love prej 24.01.20 20:59

Sharon:Ashtar,c"farë po ndodh me këtë Virus Corona? Dëgjoj se ekziston një patentë për të e cila u miratua në vitin 2018. Tani ka një epidemi në Kinë, e cila natyrisht do të përhapet në të gjitha pjesët e tjera të botës sepse çdo qytet i madh ka një Chinatown. E njëjta gjë ndodhi me SARS-in. Ky virus nuk është as kafshë për njeriun; është njerëzore ndaj njeriut kështu që ata e kanë eleminuar njeriun e mesëm, të themi kështu. Ne bashkëveprojmë më shumë me njëri-tjetrin sesa ne me kafshët. Sa e keqe do të jetë kjo?
Ashtar: Jo aq keq sa mendon, Sharon. Raportet e lajmeve po përhapin lajme për këtë epidemi në Kinë në të gjithë botën. Sa shpesh dëgjoni çfarë ndodh në Kinë?
Sharon:: E fundit që dij eshte kur Olimpiada u mbajt atje.
Ashtar: Pikërisht. Ju nuk dëgjoni për atë që po ndodh në Kinë përveç nëse Deep State(iluminati,cabal,vatikan) dëshiron që ju të dëgjoni për të. Marrja e mediave është një nga prioritetet e para, sepse ata janë kryesisht përgjegjës për përhapjen e frikës dhe panikut në botën tuaj
Sharon:Si përhapet?
Përmes frymëmarrjes kështu që mund të mbijetojë në ajër për periudha më të gjata kohore.
"SUPER BUGS" tuaja janë thjesht viruse që janë modës për të eleminuar gjithnjë e më shumë popullsinë. Gjendjet tuaja të dobësuara si rezultat i ushqimeve të dobëta që hani, kontrollit të mendjes dhe përhapjes së EMF me frekuencë më të ulët, punojnë së bashku me këto SUPER BUGS për t'ju vrarë.E gjitha eshte një plan ku një pjesë do të plotësojë pjesën tjetër. Vaksinimet tuaja, të semurit tuaja nga gripi, të gjitha ju përgatisin të jeni të ndjeshëm ndaj këtyre viruseve që janë përhapur. Kështu bëhen pandemitë - sepse trupat tuaj nuk mund t'i luftojnë ata. Për fat të keq, ju jeni inxhinierizuar që të vdisni. Sa më shumë të hani nga ushqimet tuaja helmuese, vaksinimet dhe produktet jo të shëndetshme, aq më shumë të ngjarë ka të sëmureni ose vdisni.
Kuptoni që frika tërheq negativitet, kështu që përhapja e sëmundjes është shkaktuar nga frika juaj për të. Mos frika nga ky virus do t’ju ​​lërë imun ndaj tij. Frika ul rezistencën tuaj. Kjo është arsyeja pse DEEP SDTATE(iliminati televizionet etj) e përhap atë në të gjithë lajmet dhe krijon panik. Duhet të jesh një hap para tyre, Sharon. Frika ul vibracionet(fekuncat energjin) tuaj, gjë që ju bën më të ndjeshëm ndaj virusit. Errësira mund të ndikojë vetëm nëse jeni në një gjendje më të ulët vibruese


source:http://sharonandivo.weebly.com/blog/ashtar-sheran-corona-virus#
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations74


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sharon Stewart : Ashtar Sheran-Corona Virus Empty Re: Sharon Stewart : Ashtar Sheran-Corona Virus

Mesazh  Gjithesia Love prej 24.01.20 22:25

 Sharon Stewart : Ashtar Sheran-Corona Virus Img_0410
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations74


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi