EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

David Icke mbi Elon Musk, Bill Gates dhe Sorosin.

Shko poshtë

David Icke mbi Elon Musk, Bill Gates dhe Sorosin. Empty David Icke mbi Elon Musk, Bill Gates dhe Sorosin.

Mesazh  Pansophia 20.04.20 12:02

avatar
Pansophia

97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi