EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 llojet e njerezve, te cilet ua marrin energjine dhe lumturine

Shko poshtë

5 llojet e njerezve, te cilet ua marrin energjine dhe lumturine  Empty 5 llojet e njerezve, te cilet ua marrin energjine dhe lumturine

Mesazh  Berti69 prej 14.12.16 21:22

Berti69
Berti69

"Si është lartë, ashtu është edhe poshtë, e si është poshtë, ashtu është edhe lart"


411


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi