EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si frocat negative operojnë në këtë planet

Shko poshtë

Si frocat negative operojnë në këtë planet Empty Si frocat negative operojnë në këtë planet

Mesazh  Gjithesia Love 05.05.22 15:45
Kam mbludhur sa më shum informacione që t’ju ndihmoi nëse ndodheni në këto situata:
Mendime negative gjatë gjithë kohës
Në mardhënie tokësike(shoqërore,familjare,dashurore)

Pas gjithë këtyre fshihen Arkonet me programim e tyre shum negative.Ky programimë programohet mbi ne dhe e shkatërron shpirtin duke e kthyer atë në një ushtar të arkonëve që
të sulmoi të tjerët në të njëtën mënyrë që ata shkatërruan atë më parë.

Ndaj shumica e njerëzve përeth nesh konvertohen në qënie jo pozitive,përshkakë se ata s’mund të arrijnë
tek ty atëehere e bëjnë nëpërmjet famijlarëve të tu.Në fillim shkatërroj atë dhe më pas e kthejnë atë në një vegël të tyre që të sulmojnë ty.Dhe kështu me rrallë.

Në video tregon sesi ata kanë implantuar teknologji negative dhe sisi kanë futur planetin në burg ku asnjë shpirt nuk mund të dali jashtë
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi