Ora është 28.01.20 9:25

QENIE TË PADUKSHME

 • QENIE TË PADUKSHME

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 9 Temat
  13 Mesazhet
  08.12.15 14:07
  Siroco A i bën besimi në engjëjt mbrojtës njerëzit më të kujdesshëm?
 • 6 Temat
  17 Mesazhet
  24.03.18 20:59
  Anonymous Llojet e Xhindeve
 • 24 Temat
  34 Mesazhet
  12.07.18 20:27
  Pansophia Demonët
 • 34 Temat
  100 Mesazhet
  05.10.15 14:13
  gjilanasi Njerëzit e Kosovës që ushtrojnë profesionin më të çuditshëm: "Dhampirë" që mbysin lugatë
 • 37 Temat
  50 Mesazhet
  02.09.15 11:40
  Equinox Shumica e britanikëve besojnë në fantazma
 • 39 Temat
  76 Mesazhet
  01.05.19 1:51
  Elsavrana  Gargoilët dhe shtrigat
 • 59 Temat
  359 Mesazhet
  18.10.18 21:04
  FlyEmirates Parajsa, plot me flutura dhe engjëj
 • 8 Temat
  107 Mesazhet
  30.09.17 21:54
  gjemajli{shqipe4life} Nentoka e banuar ?
 • Lajmërim & Ngjitës
 • 25082017
   Global announcement:
  A- Do të fshihet çdo temë apo koment që:

  1-Përmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandë fetare.
  2-Përmban fyerje personale ndaj një anëtari tjetër, kërcënime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
  3-Përmban praktika okulte të rrezikshme për praktikuesin apo të tjerët përreth tij.
  4-Përmban shkrim kapital dhe paragrafë të panevojshëm me ngjyra, që vështirësojnë shikimin.
  5-Përmban replika të panevojshme, të kthyera në trajtë bisedash që e rëndojnë dhe dëmtojnë temën e hapur.
  6-Nuk përcjell asnjë informacion dhe është e pakuptimtë.
  7-Përmban...

  nga Pansophia - Komentet: 0 - Shikime: 5518
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

Pansophia

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi