Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.

Shko poshtë

Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Empty Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.

Mesazh  Gjithesija prej 30.01.20 11:39

Mjafton një mendim që gjithë planeti të ndryshoi rrjedhën e tij.Një lutje për Shqipërin do mjaftonte të ndryshoi vëndin tonë.Kjo lutje mjafton të bëhet 1 minutë,deri në 20 minuta,kush e ndien mund ta vazhdoi edhe me gjatë.Si fillim fokusoni mëndjen tuaj vetëm tek dashurija,sa më shumë dashuri në mëndjen tuaj,dhe më pas bëni k'të lutje:
Unë zhgjedhë të mos jetoi më në një Shqipëri të varfër,nga dashurija,dua të jetoi në një Shqipëri të mbushur me dashuri,dhe kshu të bëhet.

Mjafton një her në ditë,kur të dëshironi ju,ose përsëriteni me mëndje gjat ditës.

Për ata që kan eksperienca në meditimë lutja mund të vazhdoi duke shpërndarë energji në gjithë Shqipërin për të pastruar frekuencat e ulta që ka ,për të ngritur frekuencat.
Përpara se të filloni meditimin
1.Përdorni mënyrën tuaj që të jeni në qetēsi me shpirtin tuaj
2.Thoni qëllimin tuaj për të përdorur këtë meditim si një mjet për të rritur frekuencat e Shqipëris dhe për të pastruarë Shqipërin nga frekuencat e ulta.
3.Vizualizoni një kolonë të Dritës së Bardhë të shkëlqyeshme që buron nga Dielli Qendror Kozmik, duke u shpërndarë pastaj në Diellin Qendror të të gjitha galaktikave në këtë univers. Pastaj vizualizoni këtë dritë duke hyrë nëpër Diellin Qendror Galaktik, pastaj duke kaluar nëpër Galaksinë tonë, pastaj duke hyrë në Sistemin tonë Diellor dhe duke kaluar nëpër të gjitha qeniet e Dritës brënda Sistemit tonë Diellor dhe pastaj përmes të gjitha qënieve në planetin Tokë   përmes trupit tuaj dhe pastaj në qendër të toka.
4.Vizualizoni këtë Dritë duke transmetuar të gjitha errësirat e mbetura në Shqipëri, duke shëruar të gjitha pabarazitë, duke fshirë të gjithë varfërinë dhe duke sjellë bollëk për tërë njerëzimin. Paraqisni një cikël të ri madhështor kozmik të epokës së Ujorit, duke sjellë Dritë, Dashuri dhe Lumturi të pastër për të gjithë.
20 minuta meditim.
Të dyja lutjet rekumandohen të bëhen cdo ditë pë një javë minimumi,kush dëshiron mund ta bëj edhe më shumë.

Dashurija mbizotëroftë në gjith zemrat tuaja,të dashurvë tuaj dhe Shqipërinë.
Gjithesija
Gjithesija

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations43


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Empty Re: Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.

Mesazh  Gjithesija prej 25.02.20 12:45

Sic e u informova mbrem,koronavirus në itali nuk është inportuarë nga kina,por është përhapur virusi nga lower enteti direktë mbi njerëzit në itali.Tashi sapo lexova postimin e Cobrës që ma konfirmoi informimin timë.

http://2012portal.blogspot.com/2020/02/urgent-meditation-to-stop-coronavirus.html?m=1
Ju lutem filloni meditoni c'do 4orë ose edhe me shpesh si të dëshironi,për të ndaluarē virusin mos përhapet më.Vizitoni linkun për t'ju bashkuarë meditimit c'do 4ore me gjithe të tjerët.Ju lutem mjaftone 20minuta për të shpëtuarë gjithë njerëzimi.
https://www.welovemassmeditation.com/2020/02/urgent-meditation-to-stop-coronavirus-outbreak-in-Italy-every-4-hours.html?m=1
Gjithesija
Gjithesija

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations43


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Empty Re: Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.

Mesazh  hngel2 prej 28.02.20 21:39

Gjithesija shkruajti:Sic e u informova mbrem,koronavirus në itali nuk është inportuarë nga kina,por është përhapur virusi nga lower enteti direktë mbi njerëzit në itali.Tashi sapo lexova postimin e Cobrës që ma konfirmoi informimin timë.

http://2012portal.blogspot.com/2020/02/urgent-meditation-to-stop-coronavirus.html?m=1
Ju lutem filloni meditoni c'do 4orë ose edhe me shpesh si të dëshironi,për të ndaluarē virusin mos përhapet më.Vizitoni linkun për t'ju bashkuarë meditimit c'do 4ore me gjithe të tjerët.Ju lutem mjaftone 20minuta për të shpëtuarë gjithë njerëzimi.
https://www.welovemassmeditation.com/2020/02/urgent-meditation-to-stop-coronavirus-outbreak-in-Italy-every-4-hours.html?m=1
Pershendetje
Qka eshte lower enteti?
Sa per meditimin, thua qe me meditim parandalohet virusi, hmm... po kinezet qe e kane kultur meditimin pse nuk pati sukses tek ata?
avatar
hngel2

22


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Empty Përshëndetje Hngel2

Mesazh  Gjithesija prej 29.02.20 22:23

Ju falenderoi për pyetjet.Lower enteti janë entitete tipike e 'politikanët' 'papa'për ta përkufizuarë janë enteti që kanë qëllime vetëm negative,dhe janë koshientë për dëmin që po bëjnë dhe vazhdojnë e bëjnë(ky është rasti më i rëndë)Pastaj kemi lower enteti që janë sulmuarë nga ata që bëjnë qëllimishtë,(ata psh kane shkaterruarë gjithë energjitë ,ja kanë thithur ,përdorur si bateri për tu fuqizuarë vet sepse entetit që të ekzistoi duhet të lidhet me veten që eshtë energji,e pastër,mënyrat e sulmit janë lloi lloi:psh ata çojnë njerëz të tjerë që kanë qën dikur batteri për ta por tashmë ata s'i japin më energji sepse janë vampirizuarë dhe e hudheheqin tek dikush që është high,dhe fillojnë ta sulmojnë duke ofenduarë,duke e bërë vunerable dhe gjatë këtij proçesi gjithë lower enteti ushqehen nga energjia e tij kam parë me syt e mij kir lë trupin sesi ata ushqehen me energjit tona,po e lë me kaq)
Përsa i përket për pyetjen e dytë,meditimi përdoret si urë  për të përdorur energjit e tua,sepse gjatë proçesit të meditimit ne arrijmë të kultivojmë qetësi kësaj mëndje njerëzore dhe lidhemi me veten tonë të vërtet. Meditimi përpara se të fillohet mund të niset me një qëllim,psh në këtë rastë po përdorim për te pastruarë dicka që nuk e duamë në planetin tone(coronavirus)dhe t'i përdorim energjitë e tona për të asistuarë në këtë proçes.Kemi dhe ata që meditojnë pa asnjë qëllim thjeshtë për të qetësuarë veten,nuk duanë të ndërhyjnë,ose janë të manipuluarë sepse kam lexuarë dhe info që është bërë për të mirën e njerëzve,sepse po vdesin vetëm lower densitet,jo nëse do ishte kështu atëhere do shikonim papën sëmur,sepse në lajme doli që takoi gjithë ato njerëz.Sepse dikush ka njohuri,nuk do të thotë që e përdorë për të mirën e gjithëve.
Gjithesija
Gjithesija

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations43


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Empty Re: Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.

Mesazh  hngel2 prej 04.03.20 0:11

Gjithashtu flm per pergjigje rrofshë vllaçko.
avatar
hngel2

22


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Empty Re: Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi