EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharon Stewart Ivo i Vega: Qëndro në fuqinë tënde

Shko poshtë

Sharon Stewart Ivo i Vega: Qëndro në fuqinë tënde Empty Sharon Stewart Ivo i Vega: Qëndro në fuqinë tënde

Mesazh  Gjithesia Love 31.10.20 19:59

Ivo i Vega: Qëndro në fuqinë tënde

Një postim doli për bllokimin përmes censurës kështu që përgjigjja ime ishte kjo:
Nuk i ke parë videot e mia me Ashtar, apo jo?Si MOS të censuroheni .... qëndroni në fuqinë tuaj !!Përvec gjërave të tjera,Ashtar flet dhe për këtë.Ju jeni më të fuqishëm se ata.Ju jeni duke përdorur ligjin universal.Nëse e shihni ende veten si një peng të sistemit, atëherë do të censuroheni.Nëse po përdorni fuqinë tuaj si Zot dhe e njihni atë, ju thjesht do të ndryshoni afatet kohore dhe do të filloni përsëri, kur ata të përpiqen t'ju censurojnë.
Ne kërcejmë afate kohore(timelines) gjatë gjithë kohës.
Ky është informacion i ripublikuar nga Ashtar Sheran.
Kur Jordan Sather vazhdon të censurohet, ai hedh kërcejnë afatet kohore dhe kthehet në youtube për shembull.Kur keni frikë se mos ju censurojnë,ata ju kanë në duart e tyre.Ju duhet të qëndroni mbi ta dhe ZOTERONI FUQINE TUAJ QE ZOTI JU KA DHEN.Ju jeni dërguar këtu nga Zoti,nga askush tjetër.Mos u bini poshtë këtyre djemve.Ti je krijuesi i realitetit, jo ata.Ata mundohenë të na kontrollojnë për të krijuar atë që ata dëshirojnë, por kur ju largoheni nga kontrolli i mendjes ju krijoni ATE QE JU DONI, ose më mirë ju sëbashku-krijoni me Zotin.Varet nga ju.(Hidhni gjoksin!) Dhe shpreheni: "NUK DO TE PAJTOHEM.Unë nuk e lejoj këtë! Unë nuk pajtohem! ”
Unë kam dyfishuar të ardhurat e mia, kam ndryshuar motin dhe kam larguar të gjitha njerëzit që tallen nga kronologjia ime, SEPSE THASHE SE KESHTU UNE DUA.Dhe e arrita.Edhe ju mundeni.NE E KRIJOJME KETE REALITET dhe ne mund të përdorim fuqinë tonë për ta ndryshuar atë TANI.Ne manifestojmë gjatë gjithë kohës duke përdorur fuqinë tonë të Zotit, kështu që manifestoni një rrugë të qetë përmes censurës TANI.Sa për censurimin, puna ime është marrë në faqen time dhe shfaqet në kaq shumë vende të ndryshme në këtë botë sa nuk mund të më censurojnë plotësisht.VETEM ARSYEJA që ata do të kishin pushtet mbi ju është sepse ju e lejoni. Ky është kushtëzimi juaj shoqëror.Nëse thjesht po qëndroni atje duke menduar se duhet t'i bindeni ligjit,gjeni çfarë do ndodhë?Për çfarë mendoni se u krijuan ligjet?Për të na kontrolluar!Dhe tani po ju vjen vërtet në ndihmë për mashtruesit që drejtojnë këtë tokë sepse jeni duke iu bindur ligjeve të tyre penale!Dhe ata po i shndërrojnë ato nga thjesht të qenit ligje në një kontroll më të madh shoqëror.Ata po kalojnë një vijë dhe kjo vijë është kufiri i të qenit humanitar.

Në vend që të pyesni, "Çfarë do të ndodhë me mua?" thuaj,"Kështu dua të ndodhin gjërat", dhe më pas specifikoheni atë.Mbani frekuencën e duhur për ta manifestuar gjithashtu.Mos kini frikë nga të tjerët sepse është shfaqja juaj e qenve dhe kalë i vogël.Jeta juaj, shfaqja juaj. Ju jeni personi më i fuqishëm në shfaqjen tuaj.

Ivo: Ju gjithmonë keni qenë duke përdorur ligjin universal.Kjo është arsyeja pse ata ju bëjnë që të krijoni realitetin e tyre për ta, sepse ju mund të përdorni ligjin universal dhe ata nuk munden.Alienet Negativë NUK janë në matricën e shpirtit.Frekuenca e tyre vibruese është shumë e ulët.Sidoqoftë, ju jeni në matricën e shpirtit dhe punoni me Ligjin Universal, kjo është arsyeja pse ata ju kanë manipuluar në krijimin e një realiteti që ata duan për veten e tyre.Ju gjithmonë keni qenë duke magnetizuar dhe duke përdorur tërheqjen në mënyrë të pavetëdijshme, për përfitimin e tyre.Sa herë që merrni një punë të re, keni përdorur ligjin e tërheqjes.Kur blini një makinë të re, ju jeni duke përdorur ligjin e tërheqjes.Kur paguani taksat tuaja po përdorni ligjin e tërheqjes PER ATA.Jo për veten tuaj.Ju nuk jeni duke përfituar për veten tuaj duke paguar taksat, përveç që ndoshta keni infrastrukturë, të cilën ata dëshirojnë ta keni, jo një që i përshtatet nevojave tuaja të vërteta si njeri.

Kështu që shumë veta pyesin veten se çfarë do të ndodhë me ta nesër.Kur ta bëni këtë, ju do të ndiqni tufën dhe do të krijoni atë që pjesa tjetër e tyre po krijon.Kur shikoni lajmet dhe shikoni televizionin, merrni udhëzimet tuaja.Kur shikoni filma rreth tmerrit dhe terrorit, ju po ndihmoni të krijoni frikën nga e cila ushqehen këto entitete.Kur jeni duke parë filma për marrëdhëniet e prishura, ju po ndihmoni për të krijuar marrëdhënie të prishura, pa dashuri për veten dhe pjesën tjetër të kolektivit.Kur paguani para në sisteme të tilla si blerjet me pakicë të alkoolit, ju jeni duke mbështetur keqpërdorimin e alkoolit në të gjithë planetin.Alkooli është një helm.Po helmoni mëlçinë dhe po i mbani gjallë këto sisteme për të vazhduar të toksikoni të tjerët.Kur ngrihesh dhe thua: “Jo! Unë nuk do ta lejoj këtë! ” do të ndërroni afatet kohore në atë që nuk e lejon atë.

Kur dëgjoni diçka dhe pyesni veten: "Si do të ndikojë kjo tek unë?" dhe keni frikë, po vendosni veten për ta zbuluar.

Kur thoni: "Unë nuk do të ndikohem nga kjo", ju nuk do të ndikoheni, sepse ju jeni mjeshtri i këtij planeti dhe ju jeni më të fortë se ata.Ata ju vodhën planetin.Planeti është i juaji.Eshtë krijuar për të mbështetur jetën tuaj mbi të, jo të tyren.Ata janë duke formuar planetin tuaj në një që i përshtatet nevojave të tyre.Kjo është arsyeja pse ka "aksidente" bërthamore dhe ekologji që po vdes.Kur thoni: "Unë nuk do ta lejoj këtë!" ju qëndroni në rrugën e tyre. Kur shqetësoheni për ngrohjen globale, ju jeni duke luajtur një pjesë të agjendës së tyre.

Kur mjaft prej jush ngrihen në këmbë dhe nuk lejojnë atë që ata po përpiqen të arrijnë, atëherë ata do të kenë probleme të vendosin axhendën e tyre përpara.Ju e shihni këtë tani ndërsa njerëzit janë duke qëndruar përpara qeverive të tyre dhe duke mos lejuar veprimet e tyre.Grupet e reja janë duke u krijuar për të qëndruar publikisht kundër dhe rezistuar ndaj planeve globale qeveritare.Sa më shumë të jenë ata që ngrihen dhe rezistojnë, aq më pak karburant do të ketë për axhendën e tyre globale, sepse ju jeni ata, energjia e jetës së të cilave nxit këtë planet.

QENDRONI NE FUQINE TUAJ.Gjeni zërin tuaj dhe bëhuni udhëheqësi i jetës tuaj.Merrni fuqinë e tyre duke deklaruar tuajin.
Sharon:Faleminderit, Ivo.
vo: Dashuria ime,e fuqishme ime. Unë jam i yti gjithmonë. Unë jam i përkushtuar ndaj teje.

https://sharonandivo.weebly.com/stand-in-your-power.html
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi