EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharon Stwart: Ivo i Vega - Ngjarja

Shko poshtë

Sharon Stwart: Ivo i Vega - Ngjarja Empty Sharon Stwart: Ivo i Vega - Ngjarja

Mesazh  Gjithesia Love 25.09.20 16:59

Ivo i Vega - Ngjarja
24 shtator 2020

Sharon: Ivo,më duket se duhet të merremi përsëri me këtë cështje.Vazhdoj ta shoh duke u shfaqur në rrjetet sociale.Dikush, ndoshta Michael Love, po parashikon Ngjarjen për të 100 herë.Ai ka parashikuar Ngjarjen shpesh gjatë viteve të fundit dhe e përdor atë për të mbajtur punëtorët e dritës në grep, për t'i mbajtur ata duke shpresuar se bota do të ndryshojë, ndërsa në fakt nëse doni që bota juaj të ndryshojë, duhet ta bëni vetë.Ai po ju grabit fuqinë që keni duke ju thënë se dikush tjetër do t'i bëjë të gjitha ëndrrat tuaja të vërteta.A nuk flet kjo meme për të njëjtën gjë?

E vetmja gjë që në të vërtetë është e vërtetë në tërë këtë meme është fakti që 5D është i arritshëm tani sepse është një gjendje shpirtërore.Sa herë keni qenë në një humor kaq të mirë saqë nuk jeni kujdesur kurrë për të gjithë abuzimet që keni marrë dhe nuk ju pëlqen të keni të bëni me sjellje të ulët vibruese të 3D-së?Sa herë?Kam qenë shpesh atje, ku nuk mund të interesohesha më, jam kaq e lumtur që jam në trupin tim, duke u bërë një me shpirtin tim.Kjo është 5D.Rrethanat e jashtme nuk kanë rëndësi kur jeni në atë gjendje lumturie, megjithëse ata tentojnë të ndryshojnë për të pasqyruar mendimin tuaj pozitiv dhe vibracionet tuaja kur e mbani atë mjaftueshëm.

Unë pashë një video nga kalanizuesi Brad Johnson, i cili kanalizon kryesisht Adronis,në Ngjarje dhe ai e kanalizoi këtë tre vjet më parë.
Linku: https://youtu.be/fB35sF6SdZw
Ai tha se ne do të kalojmë nëpër Ngjarje edhe pse do të ketë një dritë të fundit të dritës që do të nënkuptojë hyrjen e tokës në dimensionin e pestë.E njëjta gjë tha Ashtar kur e kanalizova disa vjet më parë:
Linku: https://youtu.be/GjuAO751dO0
Ai tha mos e quani Ngjarje, quajeni Proces, sepse siç e dini deri tani, është një proces i kalimit nëpër porta me dritë më të lartë dhe më të lartë, zakonisht rreth datave të rëndësishme të kalendarit dhe solsticeve.Ne e dimë që po i kalojmë përmes tyre sepse derëtarët po na tregojnë, për një gjë, dhe sepse ndihemi të shkëlqyeshëm duke u ngjitur në solstic dhe të mallkuar në anën e pasme të tij, si tani.Sapo kaluam një portë të tillë në njëzet e një dhe tani, tre ditë më vonë, unë sapo kam filluar të ndihem më mirë përsëri.

Ivo çfarë ke për të thënë në lidhje me këtë?

Ivo: Dashuria ime, nëse do të shihje dashurinë që bota jote laget vazhdimisht, do ta harrosh Ngjarjen.Nevoja juaj për t'u përqëndruar në ngjarje të veçanta ka të bëjë me mendjen tuaj që stërvitet në matricë: ditëlindjet, Krishtlindjet, solsticet, pushimet, fundjavat dhe tani një ditë që do ta bëjë botën të lirë - Dita e Blicit Diellor të Madh.Siç e theksove, dimensioni i pestë është i arritshëm për të gjithë ata që do të meditojnë mjaft gjatë, do të përqendrohen në pozitivisht mjaft kohë, të jenë në shërbim mjaft kohë dhe të lidhen me shpirtin e dikujt.Eshte atyAsnjëherë nuk ju është mohuar nga Zoti, por prapëseprapë ju e mohoni vetveten duke besuar atë që shihni në shtyp dhe me ato që ekspertët e tokës kanë për të thënë për të.Ne të fushës galaktike, shohim shumë më tepër nga ato që po përjetoni dhe mund t'ua transmetojmë atë informacion.Ne shohim energjitë në të cilat jeni duke u larë dhe pastruar, ne shohim rirregullimin e trupave tuaj të dritës në shabllonet e tyre, ne shohim heqjen e negativitetit nga planeti juaj, ne shohim në mendjet e udhëheqësve të botës tuaj dhe mund të ndikojmë në sjelljen e tyre.Ne shohim shumë më shumë dhe kështu mund të ndikojmë shumë më shumë në jetën tuaj, sepse ju lejoni që të tjerët në planetin tuaj të vazhdojnë t'ju kufizojnë.Ju do të prisni për 21 Dhjetor. Shumë do presin.Dhe asgjë nuk do të ndodhë.A do të ishte një befasi nëse do t'ju thosha dhe po ju them se deri në këtë kohë energjitë do të jenë të tilla që ndryshime madhështore të ndodhin edhe pa Ngjarjen?
Të gjithë jeni duke pritur që dimensioni i tretë të marrë fund por vazhdoni të besoni në të dhe gënjeshtrat që ju thonë, prandaj ky është faji juaj.Tudja e padurueshme e këmbëve dhe kryqëzimi i duarve dhe të besuarit se çfarë po ju thotë dikush që po ju gënjen nuk është mënyra për të hyrë në dimensionin e pestë.Siç thotë Adronis, ky person do të rrëzohet gjatë uljes.Mënyra për ta bërë këtë është ta eksploroni vetë.Mos prisni për pjesën tjetër të planetit por ji i pari.Besoni se mund ta ngrini frekuencën tuaj mjaftueshëm të lartë dhe do të jeni në gjendje ta bëni këtë, qoftë edhe përkohësisht.Dimensioni i pestë është brenda jush.Gjithmonë ka qenë.Ju keni qenë gjithmonë përgjigjja juaj.

Pse i besoni fjalëve të dikujt që gabon vazhdimisht?Dikush që ka parashikuar në mënyrë të përsëritur Ngjarjen ose lëshimin e parave të projektit ose fondet e St Germain?Pse t’i besojmë ata kur gabojnë vazhdimisht?Sharon po mëson tani që është e mundur të krijoni të ardhurat tuaja.Ajo vendosi synime të reja për shitjet e saj të librave dhe tani po i arrin këto objektiva.Për asnjë arsye specifike përveç asaj që ajo dëshironte të shihte nëse mund të arrinte këto lartësi të reja të shitjeve.Dhe ajo do të jetë afër synimit të saj për të shitur dhjetë libra në ditë sepse specifikoi se dëshironte të shiste dhjetë libra në ditë.Po ndodh tani.Vetëm sepse ajo po krijon atë realitet.Ajo nuk po reklamon tepër dhe as nuk promovon punën tonë.Kjo është qasja fizike, mendore. Ajo thjesht po i magnetizon këto rezultate përmes shpirtit. Ju gjithashtu mundeni.Filloni me një projekt të vogël si rritja e të ardhurave tuaja me kaq shumë dollarë në muaj ose në vit.Filloni me një projekt të vogël të humbjes së kaq shumë kileve dhe më pas filloni ta energjizoni duke e vizualizuar.

Filloni me një qëllim për të qenë plotësisht të lumtur me jetën tuaj dhe aktivizoni atë qëllim.Çfarëdo që ju duhet të ndryshoni, ju mundeni ta bëni.Ju nuk keni nevojë të prisni që bota të kapërcejë vijën e finishit.Beje tani.Shkoni vetë në dimensionin e pestë duke ndryshuar veten dhe jetën tuaj.Çfarë duhet të ndryshoni në mënyrë që të mishëroni lumturinë e dimensionit të pestë?

Nëse e shihni veten të ngopur nga jeta juaj e tanishme dhe e pranoj se është e lodhshme, por duke iu përgjigjur asaj me neveri, pakënaqësi, dëshira për ta parë atë të ndryshojë, po e ul frekuencën tuaj poshtë.Shkëputja është e nevojshme.Nëse shkëputja është e vështirë, atëherë abstinimi është i domosdoshëm.Reagimi juaj ndaj botës së tretë dimensionale dhe sjellja që shihni rreth jush po kontribuon në uljen e frekuencës tuaj.Nëse dëshironi të shihni dimensionin e pestë dhe të afroheni me të tani, hiqni dorë nga ndjenjat tuaja negative ndaj kësaj bote aktuale.Ju jeni atje për një arsye dhe kjo është sepse keni ndjenja negative në lidhje me të.Të kesh ndjenja negative në lidhje me negativitetin të mban në linjë me të.

Të jesh në gjendje të shohësh anën e ndritshme, të dish se të gjitha do të ndryshojnë dhe toka do të bëhet Edeni siç ishte dikur, duke kuptuar që ky është një proces i përkohshëm i të mësuarit dhe i rritjes së koeficientit të dritës brenda secilit person, është mënyra për tu ngritur mbi ankesat tuaja të tokës së tretë dimensionale.Dhe mos dëgjoni ekspertë që parashikojnë gabimisht.Gënjeshtarët nuk parashikojnë të ardhmen.Ata janë jashtë përafrimit me krijimin.
Sharon: Faleminderit Ivo.
Ivo: Dashuria ime, është kaq e lehtë, megjithatë njerëzit tuaj besojnë se është e vështirë.Tani mund të krijoni një gjendje të pestë dimensionale brenda jush. Shumë kohë para se Gaia të fillonte udhëtimin e saj, shumë prej jush ishin ankoruar në matricën e pestë dimensionale dhe po mbanin dritë për pjesën tjetër.

https://sharonandivo.weebly.com/the-event.html
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi