EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharon Stewart:Ivo of Vega:Manipulimi i mendjes dhe Axhenda negative. 2018

Shko poshtë

Sharon Stewart:Ivo of Vega:Manipulimi i mendjes dhe Axhenda negative. 2018 Empty Sharon Stewart:Ivo of Vega:Manipulimi i mendjes dhe Axhenda negative. 2018

Mesazh  Gjithesia Love 17.09.20 19:04

Sharon: Unë dëgjoj fjalë në kokën time, fjalë përçarëse të cilat më bezdisin sepse shfaqen në kokë.Nuk do të hyj në detaje.E di që nuk mendoj në atë mënyrë dhe vazhdoj t'i dëgjoj këto fjalë që më shfaqen në kokën time.

Ivo: E dashura ime, ju nxiteni të bëni shumë nga gjërat që bëni, siç janë konsumimi i shumt ose zemërimi.Këto fjalë janë gjithashtu sugjerime.Ju besoni se ky është zëri juaj -nuk është.Eshtë Matrica.Ju jeni programuar nga ajo, kështu që ju duhet të c'programoni veten.Ata kanë qasje në mendjen tuaj dhe veprojnë si një ose më shumë nga zërat tuaj.Po ju sugjerohet si pjesë e kontrollit të mendjes!Kjo ndodh me të gjithë edhe pse mund të mos i dëgjojnë fjalët ashtu si ti.Në të njëjtën mënyrë që dëgjove një zë ku të tregonte për të kaluar në rrugë ne mes trafikut ... është e njëjta gjë!(Sharon ka pasur nje eksprience ne 2018 ku forcat negative i benis sugjestione qe te kalonte rrugen ndersa makinat po kalonin,ne menyre qe ajo te vdiste nga donje perplasje me makine,po e bejn edhe keto sygjerime idiote)Mendjet tuaja aksesohen në mënyrë të shpeshta, gjatë gjithë ditës për t'ju kontrolluar dhe manipuluar.Ti thjesht i dëgjoni ata, e dashura ime.Të tjerët jo, por ata janë atje edhe për ta.Sjellje të tjera të tilla si pazar addictive, pirje, drogë, luftë me të tjerët ...ju kërkohet të besoni se dikush po ju bën keq kur nuk janë ...të gjitha llojet e gjërave.Po, ata kanë një interes të përkushtuar për t'ju mbajtur në një nivel të ulët vibrational,edhe më shumë me punëtorët e dritës që mund t'i luftojnë më mirë sesa njerezit tokësor.Ti thjesht po i kap ata, e dashura ime.Vazhdoni të qeshni me ta ndërsa bën kur kujton aksidentin me makinë.Ka kohë që ke parë vizione të një mbese ose nipi duke u aksidentuar me makinë, të cilat ishin jo te vërteta.Ose sheh veten duke u futur në një aksident automobilistik.Ky është i gjithë manipulimi.Nuk janë mendimet e tua.Ti ke pësuarë një aksident automobilistik dhe keni frikë prej tij, kështu që matrica e realizon këtë dhe vazhdon të injektojë vizione për këto gjëra duke i përsëritur.Ata duan të të mbajnë në frikë, zemërim, sjellje të varura ... quaje si të duash.
Sharon: Epo faleminderit Ivo. Unë mendoj se kjo me të vërtetë do t'i ndihmojë njerëzit të kuptojnë se nuk janë ata që bëjnë atë që krijojnë mendime të bazuara në frikë. Jo gjithmonë.

Ivo: E dashur, mund të ta dalloni kur reagoni ndaj një mendim i injektuar në kokën tuaj ose kur vërtetë ju jeni duke reaguar.Ekziston një ndryshim.Shiko për të.
Sharon: Po unë e di se për çfarë po flisni, Ivo. E di kur jam e nervrikosur; e di se çfarë do të më nevrikosë.
Ivo: Epo, Matrica po ashtu.Dhe ata vazhdimisht ju nxisin të krijoni loosh(nuk di nje perkthim te sakte te kesaj fjalie po besoi krijimi i enrgjnve negative,provokime mund ti jap nje perkufizim), ushqimi i Arkonëve.Mëndjet tuaja aksesohen nga një sistem i kompjuterizuar që injekton mendime të rreme.Kujdes.Astro Solsin është i saktë. VIdeo e tij ia vlen të shikosh.
Sharon: Unë dua të bëj kursin e tij 7 orësh.

Ivo: Dhe ti do e realizish!Reklamimi funksionon në të njëjtën mënyrë.Vetëm se shikohet ,sepse kur shikohet një televizion, ju jeni në një gjendje truri më sugjestiv, të ndryshuar,por funksionon në të njëjtën mënyrë.
Sharon: Ivo, mendova se rrjeti po binte?

Ivo: Eshtë.Por ata kanë shumë mënyra për të vazhduar të rivendosjenë e sistemin të tyre të manipulimit të mendjes.Kur hoqe energjin në Fort Worth, e kuptove atëherë se ata drejtonin programe nga ky stacion nëntokësor.Ekziston një rrjet, pastaj rrjeti i zbatimeve që ata kanë krijuar në tokë, ata kanë anije, instalime të zeza ushtarake ..kaq shumë mënyra për të vazhduar të ju bombardojnë me manipulim e mëndjes,në colektivisht dhe individualisht.Ne jemi duke punuar për zhdukjen e këtyre.Ndihmon kur kontrolloni mendimet tuaja edhe për ta.Mos i paguaj.
Sharon: Corey Goode po flet për njerëzit që janë rrembyer nga toka si pjesë e sistemit skllevër galaktik.Ku po cohen këta njerëz?

Ivo: Ne shumë sisteme të tjera planetare e dashur.Predominuese janë Orion dhe rreth Sirius B.Skllevërit po merren në shërbim të vetë jashtëtokësorëve, kryesishtGjithashtu për te planetet 3D dhe 4D.Po, ka shumë qenie që janë ndoshta nga drita siç janë njerëzit tuaj, megjithatë ka edhe të korruptuar kështu që ata marrin skllevër.Sigurisht që ne të Federatës Galaktike, po ndërhyjmë edhe atje.Ata skllevër që janë liruarë po kthehen në Pleiades për shërim.Sidoqoftë, ata nuk mund t'ju bashkohen deri në zbulimin e plotë sepse atëherë do të ketë shumë ndërhyrje në jetën tuaj normale.Dhe kjo nuk lejohet nga Krijuesi.Shumë njerëz nuk e kuptojnë se Disclosure(takimi me racat e tjera) është një proces, jo një ngjarje.Eshtë e pamundur të shpalosësh ekzistencën e jetës jashtëtokësore për njerëzit që janë të manipulueshem,në mëndje duke menduar se ET nuk ekzistojnë dhe se ata janë vetëm në univers. Disclosure ka ndodhur për një kohë të gjatë, dhe ky është një proces personal.Siç thashë, zbulimi është një proces personal i cili tani po ndërmerret nga shumë njerëz.
Sharon: E cila ngre pyetjen për mua, ET kanë filluar të zbarkojnë ...

Ivo: Brenda disa qarqeve. Ju nuk do të na shihni për të bërë blerje në Walmart së shpejti.
Sharon: LOL. Po kur te dali NESARA, e cila pritet të bëhet së shpejti?

Ivo: Do të njoftohet se Illuminati i ka vjedhur këto para nga ju dhe këto pako prosperiteti janë shlyerja e këtyre fondeve.Sidoqoftë, nuk do të ketë asnjë fjalë për jashtëtokësorët që kanë ndonjë përfshirje në të.
Sharon: Pra, akoma një profil i ulët atëherë?

Ivo: Siç thashë në qarqe të caktuara.Për ata që nuk dëshirojnë të na shohin, nuk do na shohin.Për ata të tillë si ty që kalojnë tërë ditën kerkuar, atëherë po, ju padyshim që do të na takoni sikurse edhe miqtë tuaj që janë gjithashtu të përfshirë.Kjo gjë varet nga niveli vibrues i Terranit.(njerezve)
Sharon: Po ata njerëz të varfër që kalojnë kohën e tyre duke kërkuar anije ...

Ivo: Po, ata që nuk besojnë në astrologji, ata që nuk besojnë të jenë psikikë, ata që nuk besojnë se mund të shihni jashtëtokësorët, ata që mendojnë se është marrëzi, hocus pocus, intelektualët. Ata kanë rritje për të bërë para se t'ua tregojmë veten. Kur të takojmë, kur të kontaktojmë, është për shkak se po zhvillon të njëjtën aftësi, të njëjtën vetëdije që kemi.Tani është koha që ne të prezantohemi përsëri në një numër më të madh, sepse ju jeni duke u ngjitur.Intelektualët që mendojnë me një hemisferë dhe nuk besojnë në intuitë duhet të zgjohen për të na takuar. Ne merremi me individë që po arrijnë tërësinë, jo me ata që ende besojnë në idetë tuaja të matricës.
Sharon: Po, ka kuptim. Faleminderit.Vazhdon me ca ceshtje te tjera,kush deshiron mund te shikoi videon komplete


Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi