EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profili i Ashtar Sheran-Sharon Stewart

Shko poshtë

Profili i Ashtar Sheran-Sharon Stewart Empty Profili i Ashtar Sheran-Sharon Stewart

Mesazh  Gjithesia Love 30.04.20 19:50

Emri:Ashtar Sheran
Familia  e Galasise:Pleiaidian
Planeti / Yll: Ashtar/  Pleiades
Dimensioni: 5d.
Largësia nga Toka:444 vite drite larg
Roli:Komandanti i Federatës Galaktike të Dritës,Komanda e Ashtarit.
Shërbimi ndaj Tokës:Lirimi i Planetit Tokë nga forcat e errëta.
Mishërimet në Tokë:Pacan Mayan Votan, i cili e çoi ngjitjen e Mayës në 4D
Librat: Lord Ashtar and the Galactic Federation – Elizabeth Trutwin,In Days to Come – Ethel P Hill
Ashtar Sheran: Your Future on Eden  link: https://www.smashwords.com/books/view/1010871

Informacioni biografik:

Ashtari është një mjeshtër i ngjitur, një engjëll Elohi (jo Elohim) nga planeti Ashtar, i cili aktualisht e quan Venusin
shtëpia e tij. Ai ka pasur jetë në sistemin Pleiades dhe në Nibiru. Me sa duket ai është më i njohuri
jashtëtokësorët pasi imazhi i tij shfaqet shpesh në qarqet ET.Ai është një nga më të imituarit në programet e negative force kështu
kini kujdes nëse e gjeni veten duke folur me një Ashtar.Shoqëruesja e Ashtarit është Athena, mbesa e Athenas nga në mitologjia jonë.Lord Ashtar dhe Sananda janë përgjegjës për Universin Nebadon, i cili është ky. C'do univers është i përbërë
nga kolektive i vetëdijeve,i  të gjithë atyre që banojnë brenda tij, kështu që ju do të duhet të jeni jashtëzakonisht i besueshëm për të
komanduar një pozicion të tillë.Ashtari i raporton Jezusit, komandantit të tij që ai e quan Sananda por që ne e dimë
si Jezusi nga mishërimi i tij këtu.Ashtar është kapiten i(flagship)Galaktik Jeruzalem dhe komandant i 10 milion forcave jashtëtokësore,qe jane
duke punuar për çlirimin e tokës.Ashtar ka jetuare vetem nje here ne planetin toke,si Pacal Votan,nga Maya,qe shkruajti Popol Vuh"eshte i perfishire ne libirn e Elizbaeth Trutwin,channel(kalanizuare)Ai me ka thene qe ishte ai qe coi Maya ne 4d.Kjo ndodhi ne antikitet,jo ne afatin kohor,para njeriut moderne,ku Mayans kryenin rituale me gjak.

Ai është i flakës vjollce të cilën shpesh e shihni të përshkruar në pëllëmbën e tij.

Komandues, por i kujdesshëm, ai kanalizon mesazhe dashurie dhe dritë për të gjithë në këtë planet.

Te gjithe te drejtat i takojne;Sharon Stewart( ju rekomandoi nese doni te perdetesoheni ne lajmet e fundit rreth planetit,nga pozitive force,atehere sharon eshte e duhura,do bej shume shpejt nje profil te saj.Ju rekomandoi qe te mos i merrni info copy-paste nga njerez qe s'kane iden se cfare po ndohe,dhe ju ULIN FREKUENCAT ME MASHTRIME.)  (Gjithashtu nese degjoni nga dikush,apo ju thote dikush qe eshte twin flame i Ashtar,NUK ESHTE E VERTET.Ai nuk ka asnje pjestare te familjes se tij te meshiruare ne toke,dhe nuk ka asnje NJERI,nen komanden e tij,ai punon vetem ne 5d.)

Link:  https://sharonandivo.weebly.com/uploads/9/6/5/5/96555854/ashtar_sheran.pdf

Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi