EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharon Stewart-Ashtar Sheran Pranimi i Zgjedhjeve

Shko poshtë

Sharon Stewart-Ashtar Sheran Pranimi i Zgjedhjeve Empty Sharon Stewart-Ashtar Sheran Pranimi i Zgjedhjeve

Mesazh  Gjithesia Love 24.11.20 20:03


Burimi: https://sharonandivo.weebly.com/ashtar-sheran-in-this-now.html
Ashtar Sheran
Pranimi i Zgjedhjeve
21,Nëntori,2020

Sharon: Ashtar, çfarë po ndodh me Trump dhe Biden?
Ashtar: Përshëndetje Sharon. E shoh që je e lodhur, kështu që nuk do të zhgjatem.
Sharon: Ata po e luftojnë atë në gjykatë por Biden as nuk po ngadalëson.Edhe pse ai e di që është një mashtrues, numërimi i votave është i rremë, ai ende po shkon përpara sikur ai ka fituar.Pse po e bën ai k'të?
Ashtar: Sepse ai është gënjeshtar.
Sharon: Çfarë pretendon ai për të marrë duke bërë këtë?C'farë po luan ai?
Ashtar: Nuk është pranuar akoma, Sharon.
Sharon: Mirë. Kështu që ai po vepron sikur të ketë akoma një shans.
Ashtar: Ai nuk do të tërhiqet, Sharon.Ai do të këmbëngulë se ai fitoi edhe kur Trump të marrë detyrën.Nëse nuk e shihni, ka një luftë për shtëpinë e bardhë, vetë ndërtesën aktuale.Ai që ulet në atë karrige merr vendimet për vendin dhe mbaj mend se Shteti i Thellë ka ende shumë nga infrastruktura e tij.
Sharon: Ai nuk do të tërhiqet.
Ashtar: Jo. Do të duhet të bëhet me forcë.Ai do të detyrohet të tërhiqet.Ai dhe demokratët.Do të ketë një luftë për shtëpinë e bardhë.Nëse e keni vërejtur ka roje rreth shtëpisë së bardhë dhe skermat janë rritur. Siguria është forcuar.
Sharon: Unë nuk jetoj atje por nuk do të më habiste.
Ashtar: Ai nuk po planifikon të pranojë asgjë.Ai nuk po planifikon të mposhtet.Do të duhet të bëhet një betejë.Ivo parashikoi një luftë civile për Amerikën mbase,kjo do të ishte ajo.
Sharon: O zot.
Ashtar: Biden dhe Demokratët nuk do të dorëzohen nëse nuk arrestohen.Mënyra e vetme për t’i eleminuar nga kjo garë është arrestimi i tyre.
Sharon:Shum mirë,për arrestimet.
Ashtar: Ti e kupton që kjo është beteja për Shtetin e Thellë ose liria e njerëzimit që po luhet në këtë betejë elektorale.
Sharon: Po
Ashtar: Kjo është ajo. Pikërisht atje: errësira përballë Dritës së personifikuar në Biden dhe Trump, dhe Demokrat vs Republikan.
Sharon: Më fal, isha e shpërqendruar duke menduar për postimin tim. Nuk ishte shkruar ashtu siç e kisha dashur dhe është sikur dikush e ndryshoi tekstin.
Ashatar: Kjo nuk do të më habiste.Biden nuk shqetësohet për atë që është e ligjshme.Ai thjesht dëshiron kontrollin mbi vendin dhe është i gatshëm të sjellë ushtrinë kineze për ta marrë atë.Trump është i vetëdijshëm për këtë. Mos u shqetëso.
Sharon:Shqetesohem.
Ashtar:Mos u shqetëso.Ai është i vetëdijshëm për këtë dhe i ka forcat e tij të gatshme.Ata po arrestohen tashmë ndërsa flasim.
Sharon: Kjo është e vështirë të imagjinohet.
Ashtar: Epo, kjo është ajo që po ndodh.Mos u shqetëso, shumë nga forcat e botës po mbështesin Trump.
Sharon: Disa jo.
Ashtar: Jo, por jemi edhe ne gjithashtu.Drita qëndron prapa Trump dhe ne nuk do ta lejojmë atë të humbasë zotërimin e presidencës. Ai e fitoi atë në mënyrë të drejtë, dhe ai nuk do të heqë dorë nga kontrolli i asnjë krimineli.
Sherron: Mirë, faleminderit, Ashtar. Thjesht jam e befasuar,sepse askush nuk po e ndalon këtë narrativë të fitimit të Demokratëve.
Ashtar: Kjo sepse nuk ka asnjë mënyrë që njerëzit e tokës të mbështesin fitoren e tyre nëse nuk gënjejnë për këtë.Njerëzit duhet të gënjehen, përndryshe ata janë jashtë.
Sharon: Në rregull faleminderit.
Ashtar: Adonai


Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi