EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feja para gjithçkaje ?!

3 posters

Shko poshtë

Feja para gjithçkaje ?! Empty Feja para gjithçkaje ?!

Mesazh  Antriks 15.08.17 7:23

A nuk mendoni se feja eshte perdorur per mjaft perfitime dhe kontrroll ne mase te gjithe botes ? (Kerkoj ndjese pa dashur te fyej askend...) A nuk mendoni se Vatikani mbart ne vetvete 1mln here sekrete me te medha dhe reale sesa Iluminati apo llozhat e masonet e lire?
Antriks
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

7


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Feja para gjithçkaje ?! Empty Re: Feja para gjithçkaje ?!

Mesazh  SCORPIUS 15.08.17 8:38

Feja para gjithckaje? Termi i duhur mund te jete "Zoti para gjithckaje"
SCORPIUS
SCORPIUS

"Djalli është tërbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti më mbron"

10


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Feja para gjithçkaje ?! Empty @ Antriks

Mesazh  bojko 15.08.17 12:03

ti antriks beson qe vatikani mund te kete sekrete dhe illuminati apo masonet mos ta dijne per kete, apo qe vatikani te jete i paster nga masonet dhe influenca e tyre ?? nuk qenke i informuar mire shoku !
bojko
bojko

"Janë dy lloje të historisë:. Historia zyrtare, ajo e gënjeshtrave, ajo që na mësojnë në shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia të fshehtë, në të cilën janë shkaqet e vërteta të ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

33


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Feja para gjithçkaje ?! Empty Re: Feja para gjithçkaje ?!

Mesazh  Antriks 16.08.17 22:27

Bojko ,ja ku po te pergjigjem.Masonet nuk jane ata qe mendon ti, ne cfaredo koncepti jane te hapur drejt realiteit dhe pranojne qeniet e tjera njerezore .. Prove per kete ke masonet e lire ! Perderisa e verteta tashme eshte ne shesh askush nuk luan dot me te.Per vite me rradhe mbi ta kane renduar akuza te kota njekohesisht te pabaza si vrasje perbrenda tyre dhe jashte ,rituale satanike asgje e vertet ,tani le te flasim per Vatikanin !Ketu gjithcka ndryshon sekretet qe mbart V ne as qe mund ti imagjinojme duke filluar qe nga skicat e shkencetarce me te medhenj etj .. dokumente dhe doreshkrime qe brenda pak sekondash ndryshojne gjithe boten .Une po shprehem se Vatikani ka edhe me shume influence mbi boten sesa masonet te cilet nuk kane teper fuqi kunddrejt mases sepse besimi i drejton ata tek Vatikani... Keshtu mendoj une! Gjithsesi ngelen thjesht fjale!
Antriks
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

7


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Feja para gjithçkaje ?! Empty Re: Feja para gjithçkaje ?!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi