EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharon Stewart-Soren i Forcave Pleaidiane Delta:Jemi në Kinë

Shko poshtë

Sharon Stewart-Soren i Forcave Pleaidiane Delta:Jemi në Kinë Empty Sharon Stewart-Soren i Forcave Pleaidiane Delta:Jemi në Kinë

Mesazh  Gjithesia Love 13.12.20 17:56

Burimi: https://sharonandivo.weebly.com/blog/soren-of-the-pleaidian-delta-forces-were-in-china

Soren i Forcave Pleaidiane Delta:Jemi në Kinë
12/12/2020

Sharon: Përshëndetje, Soren, më fal që të lashë të presësh kaq gjatë.
Soren: Haha Nuk ishte e gjatë.
Sharon: Po, ti je 5D.Për mua ishte 1 orë.Vendosa të bëj një kanalizim mbi "Stuhin" dhe ti u përgjigjeve, duke thënë, "Ne jemi në Kinë", kështu që, trego, çfarë po bën atje? Kush eshte atje? Çfarë po bën?
Soren: Jemi në Kinë. Ne jemi në bazat poshtë, kemi Rezistencën, disa ushtarë të Aleancës dhe milicisë nga vendet e tjera miqësore.
Sharon: A jeni ende duke shpëtuar njerëz nga bazat (nëntokësore)?
Soren: Fatmirësisht, kjo ka mbaruar. Kjo zgjati pak.
Sharon: Po, a nuk thamë që popullata në baza në të vërtetë mund të kishte tejkaluar popullsinë në sipërfaqe?
Soren: Ishte shumë afër. Sigurisht që po i mbyllim bazat, por po i qasemi bazave ushtarake kineze nga poshtë.
Sharon: Haha Po, ata po luftojnë me ushtrinë amerikane sepse ata erdhën përmes Kanadasë. Jam shumë në siklet që jam Kanadeze tani, por nuk e bëra këtë. Ishte e Justin-it.
Soren:Mos u shqetëso, Sharon. Këtë e kemine në dorë. Shteti i thellë nuk do të fitojë. Ata mund të luftojnë gjithçka që duan. Sa i përket Kinës, ne po i sulmojmë ata nga poshtë. Ata po bëjnë një luftë por kur ne të dalim, ata me të vërtetë nuk na presin. Pra, kemi të paktën një avantazh të një momenti. Ne zëmë robër sa më shumë që të jetë e mundur, por disa vriten. Ne përpiqemi t'i ekranojmë në tym dhe të lëshojmë bomba me gaz, gjëra të tilla, ushtarakët tuaj i kanë, por ne Pleiadianët na pëlqen t'i vendosim në një animacion të pezulluar dhe thjesht t'i marrim dhe t'i vendosim në një anije. Ne kemi anije që janë si karrocat tuaja.
Sharon: Haha
Soren: Si i vendosim në një animacion të pezulluar? Ne mund të ndryshojmë kohën, ose mund të përdorim zërin për t'i paralizuar ata. Ne i bëjmë të dyja. Trupat tuaj kanë mbrojtës veshësh kështu që nuk shqetësoheni nga kjo. Ne përpiqemi ta bëjmë këtë me sa më pak dëm tek njerëzit.
Ne kemi qenë në gjendje të kapim disa nga komandantët e tyre ushtarake, por ata po bëhen të mençur me ne dhe po lëvizin nëpër vend.
Sharon: Ata nuk janë këtu?
Soren: Disa janë. Jo të gjitha, sidoqoftë. Kinezët kanë një ushtri të madhe, shumë njerëz. Shumë komandantë.
Sharon: Eshtë vendi më i populluar në botë.
Soren: Pra, ne jemi duke marrë bazat dhe pastaj duke i marrë instalimet ushtarake të tyre gjithashtu, dhe pastaj ata na bëjnë nderin të vijnë për të luftuar okupimin tonë. Ne as nuk duhet të shkojmë t'i gjejmë - ata vijnë drejt nesh!
Sharon: Më kujtohet që dikush e kishte thënë më parë. Ata ishin të lumtur sepse kjo e bëri edhe më të ëmbël fitoren e tyre. Ju nuk keni pse të shkoni dhe t'i gjeni. Po në lidhje me Zvicrën? Kam dëgjuar shumë nga këto që kanë të bëjnë me Klaus Scwab dhe Davos, Zvicër. Ai duket se është mbreti i llojeve.
Soren: Ne jemi akoma pas tij. Ata fshihen në Alpe dhe ne nuk mund t'i hasim gjithmonë, sepse barrikadat e tyre janë kaq të gjera. Por ne jemi akoma atje gjithashtu. Gjëja tjetër është që ata përdorin shumë klone dhe ato të vërtetët, kush është ende gjallë, fshihen. Ka male në Rusi gjithashtu ku ata fshihen. Ata janë të fortifikuar gjithashtu atje.
Sharon: Po në lidhje me largimin e tyre nga planeti?
Soren: Jo aq e mundshme sepse kemi planetin të rrethuar. Të gjitha anijet që vijnë kontrollohen, madje edhe hipi. Kushdo që mban anëtarë të kërkuar të Illuminati ose grupit të komandantit Drako arrestohet.
Unë: A mund të bësh të njëjtën gjë në Zvicër? Kaloni nëpër bazat?
Soren: Nuk ka kaq shumë në Zvicër, por po. Ne e kemi bërë atë.
Sharon: Pra, si ndikon të qenit tuaj në Kinë në SHBA dhe luftën e afërt atje midis errësirës dhe Dritës?
Soren: Ne po dobësojmë ushtrinë kineze. Ju e dini nga lufta juaj që përfundimisht rekrutët nuk janë aq të trajnuar kur keni kapërcyer pjesën më të madhe të ushtrisë. Ata marrin më pak trajnim dhe sinqerisht, kanë më pak të ngjarë të dëshirojnë të luftojnë kundër jush, sepse ata zakonisht janë rekrutë.
Sharon: Pra, kjo ende vlen. Mendova se kjo u shua me Luftën e Vietnamit. Rekrutimi dhe të tilla.
Soren: Ata ende luftojnë me armë. Disa operacione ushtarake kanë armatim më të përparuar, por shumë përdorin armë.
Sharon: Ne kemi për të ndaluar këtë marrëzi. Askush në këtë planet nuk e meriton luftën!
Soren: Jo, është për të ardhur keq që kjo është natyra e qenieve që drejtojnë këtë botë. Ata duan t'i marrin gjërat gjithmonë me forcë; është e vetmja mënyrë.
Sharon: Pse e thua keshtu?
Soren: Padyshim që nuk u intereson ligji. Ata nuk kujdesen për Kushtetutën Amerikane dhe nuk po luajnë më me rregulla. Ata krijuan rregullat që ju jetuat në mënyrë që t'i thyejnë ato përfundimisht. Ata e dinë se çfarë po ndodh në tokë tani, ata e dinë se ata kanë mbaruar nëse nuk bëjnë diçka të dëshpëruar dhe po e bëjnë atë tani. Ata po luftojnë për të mbajtur njerëzit të shplarë në tru dhe nën magjinë e tyre të zezë.
Ata po luftojnë që ju të vrisni njëri-tjetrin. Ata e dinë që kjo do të ulë frekuencën tuaj. Kolektivi do të pësojë shumë negativitet përsëri. Ashtu si lufta botërore 1 dhe 2 krijuar kaq shumë për shekullin e 20-të. Ata e dinin se çfarë po vinte; ata e dinin se ishim këtu. Ata e dinin se po mblidhnim aleatë së bashku për të punuar për t’i rrëzuar ata. Ishte çështje kohe.Siç rezulton, u desh shumë kohë sepse ata ishin pas përpjekjevw tona të tjera dhe arritën të na ndalonin.
Sharon: Po
Soren: Një luftë do të bëjë mrekulli për frekuencën e tyre. Kjo do të krijojë një hapësirë ​​të mjaftueshme për ata për të jetuar në të, para se toka të shkojë në dimensionin e pestë. Ata kanë afate kohore artificiale që nuk i përgjigjen ligjit universal. Kur toka shkon 5D, afatet kohore artificiale do të mbesin ende sepse ata po arrijnë t'i fortifikojnë tani me këtë luftë. Ka shumë energji negative për t'u pastruar.
Sharon: Po Njerëzit duhet të vazhdojnë të transmutojnë. E di që e bëj këtë gjatë natës dhe zgjohem duke u ndjerë e trazuar. Ne jemi duke eleminuar shumë energji negative që do të mbajë të gjalla afatet kohore 3D.
Soren: E keni vënë re që njerëzit po vdesin. Njeriu që ti njihni ka qenë një portal për forcat negative, dhe tani ai do të vdesë dhe nuk do të kontribuojë më në rritjen e energjive negative në tokë. Këta njerëz do të fillojnë të shkojnë në numër. Duhet të bëhet.
Sharon: Pra, si e trajton një person mesatar këtë?
Soren: Po, mbaje dritën tënde. Qendro pozitiv. Ju po ndërroni afatet kohore gjatë gjithë kohës dhe dëshironi të jeni në atë më të lartin e mundshëm në çdo kohë që ndodh diçka, përndryshe vuani pasoja që përndryshe nuk do të kishit. Qendro pozitiv.
Sharon: Pra, ka shumë lidhje midis Kinës, Sh.B.A dhe Zvicrës tani?
Soren: Po, Zvicra ka tendencë të jetë vendi ku e ka selinë Deep State, është vendi i të gjitha takimeve globaliste e kështu me radhë. Vend i mirë për ne që të vendosim spiunët tanë, në fakt.
Sharon: Po, mbase mund të maskosh një Pleaidian shtatë metra të gjatë në Zvicër. Haha
Soren: Ata nuk janë aq të gjatë. Por po, ne jemi nordikë, shumë prej nesh. Disa janë më të ngjyerë më të errët. Ti e di sepse ke folur me Pleiadians për të gjitha pamjet e ndryshme.
Sharon: Po Po në lidhje me atë mjek gjerman, Heiko Schoening?
Soren: Asnjë koment. Haha
Sharon: Unë mund të them se ai nuk është nga toka.
Soren: Ka shumë ET në sistemet tuaja politike, mjekë, ju e quani atë. Ata do të bëhen gjithnjë e më të spikatur tani. Eshtë koha që ata të dalin dhe të udhëheqin rrugën për ju të tjerët.
Sharon: Faleminderit Soren.Kujdesu.
Soren: Do ta bëj, Sharon. Edhe ti.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Elsavrana likes this post

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi