EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përditësim rreth Betejës ~ Tetor 14, 2020

Shko poshtë

Përditësim rreth Betejës  ~ Tetor 14, 2020 Empty Përditësim rreth Betejës ~ Tetor 14, 2020

Mesazh  Gjithesia Love 20.10.20 16:23

Përkthyer nga Ghithësia Love 2-Shumë faleminderit.

Përditësim rreth Betejës  ~ Tetor 14, 2020

Forcat e Konfederatës dhe Rezistencës Galaktike po bëjnë përparim të mirë në eleminimin e flotës Draconiane dhe Kompleksit të rrugëkalimeve të Illuminatit (IBC). Shumica dërrmuese e anijeve Draconiane dhe gjithashtu shumica e anijeve negative të Programeve Sekrete Hapësinore janë pastruar tashmë, shumë pak kanë mbetur në Orbitën e Ulët së Tokës. Shumë prej Drakonianëve po largohen nga flota e Drakos dhe po përpiqen të fshihen në bazat nëntokësore, ku janë pastruar gjithsesi disa ditë më vonë.

Përditësim rreth Betejës  ~ Tetor 14, 2020 Reloaded

Rezistenca po pastron bazat nëntokësore me forcë të plotë, me Neu Berlin dhe shumicën e bazave të tjera nëntokësore të Antarktikut tashmë të çliruara.
Burimet pozitive ushtarake, pa qasje në Rezistencën Intel, po raportojnë veprimtari të pazakontë sizmike në Antarktidë. Këto burime ushtarake po raportojnë gjithashtu për evakuimin e bazave ushtarake amerikane, ruse, kineze dhe argjentinase në Antarktidë për arsye të panjohura.
Forcat e Dritës gjithashtu kanë filluar operacionin e plotë të pastrimit të flotës Chimera që ishte fshehur deri tani në gjendjen Quantum Superposition në Hapësirën Sublunare. Ata tashmë kanë arritur të pastrojnë shumicën e forcave Chimera nga Hapësira Sublunare dhe tani shumica e flotës Chimera është mbledhur në Orbitën e Ulët së Tokës.
Komandantët ushtarakë Drakonianë po u dorëzojnë të gjithë teknologjinë e tyre shumë të përparuar forcave Chimera pak para se të pastrohen nga Konfederata Galaktike. Komanda e lartë ushtarake Drakoniane është tani në një gjendje paniku, duke nuhatur humbjen.

Përditësim rreth Betejës  ~ Tetor 14, 2020 Cowards

Flota Chimera po përdor të ashtuquajturën goo kuantike të zezësi armën e tyre mbrojtëse kundër përparimit të Forcave të dritës. Goo-ja kuantike e zezë është thjesht një formë e kompresuar e anomalisë primare kuantike që është ekspozuar ndaj entropisë ekstreme dhe tani po lëshohet nga Chimera në Orbitën e Ulët të Tokës dhe po pastrohet në mënyrë shumë efektive nga Forcat e dritës. Megjithatë, ai ende kontribuon në anomalinë e përgjithshme primare rreth planetit dhe në ndjenjën e përgjithshme të dënimit dhe errësirës që rrethon Tokën.
http://theunveiling33.blogspot.com/2020/09/quarantine-earth-parasitic.html
Qeniet chimera dikur ishin qenie engjëllore mjaft të evoluara që zgjodhën t'i nënshtroheshin eksperimenteve të kontrolluara të shpërthimit të bombave shumë kohë më parë në të kaluarën galaktike. Ky, dhe eksperimente të shumta gjenetike i kanë shndërruar ata në qenie merimange me një errësirë të paimagjinueshme.

http://www.alloya.com/the-acari-spider-beings/

Së shpejti, ata do të trajtohen përfundimisht.Asgjë smund të thuhet rreth operacioneve të Forcave te Dritës në sipërfaqe. Probabiliteti i një pushtimi të flotës Drakoniane është më pak se 1%, probabiliteti i një pushtimi të rremë alien është më pak se 5%, ai i luftës Kinë-ShBA është rreth 7%, i shpërbërjes së ShBA është rreth 20% edhe i luftës civile në ShBA 27%.
Problemi kryesor tani në sipëfaqe është karantinat e detyrueshme të Covid sidomos në Europë edhe Australi.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/uks-johnson-mulls-circuit-breaker-lockdown-france-adopt-hot-spot-curfews-european

Këto karatina po vendosen pavarësisht faktit që zyrtarë të lartë të obsh kanë folur kundër tyre.

https://www.washingtontimes.com/news/2020/oct/12/world-health-organization-envoy-urges-end-to-coron/

Prandaj është akoma shumë e rëndësishme që sa më shumë njerëz të bashkohen me meditimin tonë të përditshëm kundër bllokimit:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/09/meditation-to-counteract-engineer-second-wave-lockdowns-daily-at-930-pm-utc.html
Gjithnjë e më shumë njerëz janë të vetëdijshëm se rrëfimi zyrtar pseudo shkencor i bllokimeve dhe maskave po shkatërrohet:

https://www.lewrockwell.com/2020/09/bill-sardi/the-science-of-lockdown-masks-vaccines-crumbles/
https://thefederalist.com/2020/10/12/cdc-study-finds-overwhelming-majority-of-people-getting-coronavirus-wore-masks/

Dhe debati i vërtetë shkencor është zhdukur:
https://www.aier.org/article/the-pandemic-that-killed-debate/

Për shkak se ekziston një axhendë më e thellë, më e keqe e kontrollit global:

https://stillnessinthestorm.com/2020/09/censored-on-facebook-china-five-eyes-and-the-coronavirus-unmasking-an-agenda/

Dhe përfitimet financiar nga rastet e konfirmuara të virusit:
https://www.beckershospitalreview.com/finance/state-by-state-breakdown-of-federal-aid-per-covid-19-case.html

Ku është dhembshuria?
https://www.zerohedge.com/medical/where-compassion

Ku është bukuria e jetës?
https://www.lewrockwell.com/2020/10/gary-d-barnett/the-beauty-of-life-is-being-systematically-destroyed-by-the-covid-hoax/

Meqenëse Rezistenca ka shkatërruar në pranverën e këtij viti të gjitha biokompanitë e përparuara që duhej të futeshin në vaksinën e kundra viruait, tani DARPA po zhvillon një version më të vrazhdë të biokompanive të vaksinave:
https://www.mintpressnews.com/darpa-covid-19-vaccine-implant-mrna/271287/

Forcat negative po punojnë gjithashtu për vaksinën e përhapshme të bieapoamonit:
https://thebulletin.org/2020/09/scientists-are-working-on-vaccines-that-spread-like-a-disease-what-could-possibly-go-wrong/
https://www.lewrockwell.com/2020/09/joseph-mercola/injectable-biochip-for-sars-cov-2-detection-near-fda-approval/

Për t'iu kundërvënë të gjithë kësaj, Saint Germain tani po dërgon Energji të Forta për të fuqizuar zbatimin e Kushtetutës së Shteteve të Bashkuara:
https://en.wikipedia.org/wiki/Constitution_of_the_United_States

Kushtetuta është një dokument ligjor që formon bazën ligjore për krijimin e Atlantis të Ri para se të zbatohet Kodi Galaktik.
Saint Germain ishte thellësisht i përfshirë në krijimin e Shteteve të Bashkuara dhe në krijimin e Deklaratës së Pavarësisë.

http://ascension-research.org/Father_of_the_American_Republic.html
https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Declaration_of_Independence

Si Kushtetuta e Shteteve të Bashkuara ashtu edhe Deklarata e Pavarësisë janë dokumente ligjore që do të kenë role të rëndësishme në ngjarjet që do të ndodhin në Shtetet e Bashkuara në muajt e tjerë dhe që do të kenë ndikim të menjëhershëm global.
Meditimet tona të Lules së Jetës janë manifestuar në botën fizike.

https://www.sonoticiaboa.com.br/2020/10/01/artista-repagina-predio-cores-dos-chakras-positividade-sp/

Bukuria e university po shfaqet.
https://truththeory.com/astonishing-images-of-galaxies-stars-supernova-remnants-released-by-nasa/Sferat e muzikës nga qëndra e galaktikës.
https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-8838935/NASA-turns-telescope-data-music.html
https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2020/10/14/6555391057430953222/640x360_MP4_6555391057430953222.mp4

Tani jemi në mes të Betejës Finale.Ne kujtojmë të shkuarën tone dhe paramendojmë të Ardhmen tonë.Më e Mira është akoma për të ardhur.
https://oceanoflove.info/2020/10/10/the-best-is-yet-to-come/
Fitore e forcave të dritës.

Burimi: https://2012portal.blogspot.com/2020/10/final-battle-update.html
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi