EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë thotë Edward Snowden rreth alienëve

Shko poshtë

Çfarë thotë Edward Snowden rreth alienëve  Empty Çfarë thotë Edward Snowden rreth alienëve

Mesazh  Siroco prej 30.01.16 14:03

Çfarë thotë Edward Snowden rreth alienëve  Ed_1453987935-6051680

Edward Snowden, i cili bëri bujë me dokumentet që i zbuloi, thuhet ta ketë shprehur mendimin e tij prej eksperti edhe në lidhje me alienët, respektivisht ka thënë atë që dihet shumë mirë nga zyrtarët amerikanë, por që kurrë nuk thuhet në publik.

Sipas dokumenteve të cilat i ka parë Snowden, Qeveria amerikane ka kohë që di për ekzistimin e UFO-ve, ku ajo e di edhe se UFO-t drejtohen nga specie të cilat janë shumë më të përparuara se njerëzit. Por, këto specie nuk mund të quhen alienë, jashtëtokësorë, meqë edhe ato jetojnë në Tokë. Bile, ata jetojnë këtu me miliarda vjet dhe janë shumë përpara neve sa i përket zhvillimit.

Bëhet fjalë për lloje më inteligjente të species Homo sapiens që jetojnë në mbështjellësin e Tokës (pjesën që gjendet nën koren e Tokës) ku rrethanat për jetë janë stabile tash e miliarda vjet. Snowden thotë se autoritetet amerikane me të vërtetë kanë frikë të madhe se këto specie një ditë do të na sulmojnë për të na shkatërruar.
Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


200


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë thotë Edward Snowden rreth alienëve  Empty Re: Çfarë thotë Edward Snowden rreth alienëve

Mesazh  Pansophia prej 30.01.16 17:27

LOL
Po alienet ketu kane qene dhe ketu do jene persa kohe qe Toka te ekzistoje. E c'rendesi ka nese njerzit e besojne apo jo ekzistencen e tyre. Ata jane po aq tokesore sa edhe ne. Gjithe prb eshte t'i ndash ata.
avatar
Pansophia

90


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi