Snowden: Alienët po përpiqen të kontaktojnë me Tokën

Shko poshtë

Snowden: Alienët po përpiqen të kontaktojnë me Tokën Empty Snowden: Alienët po përpiqen të kontaktojnë me Tokën

Mesazh  Siroco prej 21.09.15 12:44

Snowden: Alienët po përpiqen të kontaktojnë me Tokën Snow

Edward Snowden pretendon se alienët janë duke bërë përpjekje për të kontaktuar me Tokën pikërisht në këtë moment.

Ish-punonjësi i Agjencisë Kombëtare të Sigurisë amerikane e bëri një deklaratë të tillë teksa vazhdon të jetojë i izoluar në Rusi pas rrjedhjes së informacioneve që kreu lidhur me faktin se si agjencitë qeveritare amerikane i monitoronin dhe i përdornin të dhënat personale.
Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


214


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi