EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Regjistrohet “shpirti” i Sarës së vogël, duke lëvizur nëpër lokal

Shko poshtë

Regjistrohet “shpirti” i Sarës së vogël, duke lëvizur nëpër lokal Empty Regjistrohet “shpirti” i Sarës së vogël, duke lëvizur nëpër lokal

Mesazh  Luli prej 21.08.15 22:08

Regjistrohet “shpirti” i Sarës së vogël, duke lëvizur nëpër lokal Regjistrohet-ldquo-shpirti-rdquo-i-sar-euml-s-s-euml-vog-euml-l-duke-l-euml-vizur-n-euml-p-euml-r-lokal-video_hd

Kamera e sigurisë e vendosur në barin e hotelit The Shaws Bay, që ndodhet në Wales të Britanisë së Madhe, e ka regjistruar një aktivitet paranormal.

Drita e turbullt që ecën nëpër lokal, dyshohet të jetë “shpirti” i vajzës së vogël të quajtur Sara.

Kjo vajzë, që kishte vdekur në rrethana të paraqita para më se një shekull më parë, e kishte “vizituar” edhe më herët lokalin.

Vizitorët janë ankuar për “gjëra që lëvizin dhe zhurma të mbytura në mes të natës”.

“Një vizitore është ankuar se i ra rënë parfumi nga rafti, teksa një tjetër ka pasur ankesa për lëvizjen llambës mbi shtrat”, ka shpjeguar pronari i lokalit që është ndërtuar në vitin 1886.

Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi