EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mund të shoh dhe flas me fantazmat

Shko poshtë

Mund të shoh dhe flas me fantazmat Empty Mund të shoh dhe flas me fantazmat

Mesazh  gjilanasi prej 08.11.14 11:56

Mund të shoh dhe flas me fantazmat Kate-hudson

Kate HUdson thotë se flet me fantazmat.

Në një intervistë të transmetuar dje, Hudson thotë se ajo dhe nëna e saj mund të komunikojnë me shpirtërat e të ikurve. Ja disa gjëra që ka thënë ajo në intervistë:
“Unë dhe mamaja ime mund të shohim të vdekurit”.

“Në fakt nuk është tamam t’i shohësh, më shumë ne i ndiejmë shpirtërat; një energji e pestë”.

“Unë besoj në energjinë. Unë besoj se truri ynë mund të manifestohet në gjëra pamore”.

“Kur sheh dicka, duhet që t’i thuash energjisë se cfarë viti është dhe që ata nuk i përkasin kësaj kohe”.

“Kur truri nis e merr kot, kur të mbërthen frika, duhet ta kujtosh: përse është argëtuese të jesh i vdekur?”

Eshtë e paqartë nëse Hudson tha “mamaja” në intervistë, apo britanikët vendosin ta shkruajnë kështu.

Por e rëndësishmja është se Kate Hudson dhe Goldie Haun ulen dhe bashkëbisedojnë me të vdekurit. Një gjë tjetër që dimë, është se asnjë prej këtyre të vdekurve nuk e ka këshilluar Kate HuUdsonin që të luajë në një film të mirë gjatë dekadës së fundit”.
gjilanasi
gjilanasi

361


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi