EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alieni që punoi për Qeverinë amerikane

Shko poshtë

Alieni që punoi për Qeverinë amerikane Empty Alieni që punoi për Qeverinë amerikane

Mesazh  Siroco 31.10.15 12:28

Alieni që punoi për Qeverinë amerikane Auto_ixi21446288222

Ai quhet Valiant Thor, duket si njeri, por ka disa dallime të mëdha fiziologjike. Ai vjen nga Venera dhe kishte punuar për Qeverinë.

Phil Schneider, gjeolog dhe inxhinier, thotë ta ketë takuar Thor-in, por ka edhe të tjerë që e pohojnë këtë. Dr. Frank Stranges shkroi librin “Stranger at the Pentagon”, rreth takimit të tij me Thorin.

Alieni që punoi për Qeverinë amerikane Invaders_47

Schneider kishte treguar një fotografi të Thor-it gjatë një ligjërate në “Preparedness Expo” të vitit 1995. Fotoja ishte bërë në vitin 1943. Schneider tha se alienët kanë punuar për ushtrinë amerikane që nga viti 1937. Thor kishte nga gjashtë gishta në secilën dorë, një zemër më të madhe, një mushkëri të vetme, të madhe, si dhe gjak me oksid të bakrit, sikur oktapodi. Koeficienti i tij i inteligjencës ishte jashtë parametrave (rreth 1200). Ai fliste rrjedhshëm 100 gjuhë (duke përfshirë edhe gjuhët e alienëve). Ai po ashtu kishte thënë se ishte 490 vjet i vjetër.

Thor u largua nga Toka më 16 mars të vitit 1960 me një anije kozmike nga Aleksandria, Vajoming.
Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


201


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi