EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ushtria amerikane bashkëpunon me Alienët

Shko poshtë

Ushtria amerikane bashkëpunon me Alienët Empty Ushtria amerikane bashkëpunon me Alienët

Mesazh  Siroco prej 27.08.15 21:09

Ushtria amerikane bashkëpunon me Alienët 700_6eff75e7ea1e4eaecc24df1ca043de61

Një shkrimtar, po ashtu ish-ushtar i Forcës ajrore të SHBA-së, thotë se ka parë alienë të ngjashëm me njerëzit, duke frekuentuar kazinotë e Las Vegasit.

Charles Hall, i cili aktualisht është në një turne në Norvegji, duke promovuar librat e tij të serisë "Millennial Hospitality", thotë se ushtrisë së SHBA-së i ka shkuar për dore që të kontaktojë me alienët e quajtur ‘Të bardhët e gjatë’.

Ai thotë se forcat amerikane të mbrojtjes kanë bashkëpunuar me këto qenie që nga vitet 1950, duke shkëmbyer edhe teknologji midis veti. Por, prezantimi publik i këtyre alienëve është evituar, meqë autoritetet besojnë se alienët nuk janë të gatshëm në aspektin emocional për një ndërveprim të tillë.

Duke elaboruar me tutje, autori amerikan thotë se alienët maskohen me rroba njerëzore, si dhe vejnë syza të diellit, për t’i vizituar kazinotë dhe për t’u relaksuar. Alienët, sipas tij, vizitojnë rregullisht vendet në Las Vegas, sikur që është “Stardust”. Kudo që të shkojnë, alienët ruhen nga agjentët e CIA-s.
Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


200


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushtria amerikane bashkëpunon me Alienët Empty Re: Ushtria amerikane bashkëpunon me Alienët

Mesazh  DaniEL prej 28.08.15 20:27

Alienet shkojne ne "Kazino" ????? gjynah te shkretet kane humbur gjithe ato dollare tani s'kane se me se te kethehen as ne planetin e tyre se i kane humbur te gjitha ti bejme thirje Putunit te ndihmoje se amerika i zhvati te shkrete jane ne hall te madh.
DaniEL
DaniEL

Yahushua HaMashiach është : `` Udha, e Vërteta dhe Jeta; do ta njihni të Vërtetën dhe e Vërteta do t`ju bëjë të Lirë``. Gjoni 14:6 dhe 8:32

29


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi