EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt

Shko poshtë

 Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt Empty Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt

Mesazh  Hidra prej 30.09.15 22:08

 Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt Stephen-Hawking-010-300x180


Shkencëtari i njohur Stephen Hawking ka paralajmëruar se shumë shpejt Toka do të pushtohet nga jashtëtokësorët dhe përfundimi nuk do të jetë shumë i kënaqshëm.

Shkencëtari britanik gjatë gjithë jetës ëhstë munduar të zgjidhë misteret e Universit dhe deklarata e tij e fundit natyrisht që ka shkaktuar shqetësim.

“Disa jashtëtokësore mund të vijnë të pushtojnë Tokën dhe çfarëdo gjë që mund të gjejnë. Përfundimi për ne nuk do të jetë nga më të mirët. Sipas mendimit tim dhe përllogaritjeve ata jnë racionalisht perfektë. Sfida jonë e vërtetë është të punojmë për ditën që do të vijnë të na pushtojnë”, tha Hawking, raporton Mirror.
Hidra
Hidra

33


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt Empty Re: Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 01.10.15 0:00

Sa here qe e shoh shkencetarin e famshem me vjen ndermend shprehja "Te rrish shtrember dhe te flasesh drejt",por nuk jam aq i sigurt se sa drejt mund te flase nje njeri i shtrember kur ne jo pak deklarata ai ka dale bllof.Ishalla kesaj rradhe ti dale llafi e qofshim ne shqiptaret te paret qe pushtohemi dhe e pesojme prej ketyr alieneve.
Dimitrov Xhunga
Dimitrov Xhunga

100


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt Empty Re: Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt

Mesazh  syri i art prej 01.10.15 10:28

Ne flasim vazhdimisht per alien e kushedi se ÇKA tjeter..po ne jemi te pushtuar shum koh me par,nga erresira ,quaje aliene apo zvarranike apo si te duash,njejt...prandaj e gjith bota esht ne kriza te panatyrshme,por te mjeshtruara mir,per te ber njeriun sa me te mjer te vuaj,sepse ata ushqehen me vujtjen ton...nderkoh qe njeriu me vetedijen e vet me dashurin mund ti mposht te gjitha ligesit...
syri i art
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

100


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt Empty Vete alient na kane perqar

Mesazh  Arian88pr prej 16.01.16 19:17

Qysh para mijera vitev kan dergu ndermjetsues dhe kan shpik fet ku me ane tyre kane arrit ta perqajn njerzimin. Paroola njerzore po shihet se edhe te alienat funksionon percaj dhe sundo
Arian88pr
Arian88pr

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt Empty Re: Paralajmërimi i kobshëm: Alienët do të na pushtojnë shumë shpejt

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi