EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFO-t në formë të cigares, prova më e mirë për ekzistencën e jashtëtokësorëve

Shko poshtë

UFO-t në formë të cigares, prova më e mirë për ekzistencën e jashtëtokësorëve Empty UFO-t në formë të cigares, prova më e mirë për ekzistencën e jashtëtokësorëve

Mesazh  Equinox prej 04.09.15 13:10

UFO-t në formë të cigares, prova më e mirë për ekzistencën e jashtëtokësorëve Auto_tru21441352504

UFO-t në formë cilindrike, apo siç janë bërë të njohura edhe UFO-t në formë të cigares, kanë habitur njerëzimin për shekuj të tërë. Fakti që këta lloje UFO-sh janë interesant është që nuk kanë formë aerodinamike, gjë që ua pamundëson atyre të qëndrojnë pezull në ajër, mirëpo ata prapëseprapë arrijnë ta bëjnë një gjë të tillë.

Këta UFO, jo vetëm që rrinë pezull, mirëpo arrijnë edhe të bëjnë një sërë manovrash, të cilat nuk mund të shihen as nga aeroplanët ushtarakë.

As hulumtuesit e dukurive paranormale nuk kanë arritur të gjejnë ndonjë shpjegim për këto forma UFO-sh dhe si rrjedhojë nuk kanë arritur t’u përgjigjen pyetjeve të panumërta, në mesin e të cilave edhe ato si: Kush po i dizajnon këto forma? A janë të dizajnuara nga njerëzit?

Equinox
Equinox

207


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi