Çfarë fshehin shërbimet sekrete për UFOT?

Shko poshtë

Çfarë fshehin shërbimet sekrete për UFOT?  Empty Çfarë fshehin shërbimet sekrete për UFOT?

Mesazh  Luli prej 19.03.15 16:27

Çfarë fshehin shërbimet sekrete për UFOT?  UFOT.jpg

Në një video-intervistë të kohëve të fundit me shpikësit e njohur ndërkombëtarisht kanë dalë të dhëna të reja se autoritetet e shërbimeve sekrete fshehin të vërteta rrëqethëse dhe bazike për ekzistencën e jashtëtokësorëve të quajtur UFO.

Nëse të gjitha këto të dhëna konfirmohen atëherë njerëzimi do të përballet me dokumentarë tronditës. A kanë fund jashtëtokësorët ?

Përgjigja që shkencëtarë të shquar të NASA-s, aktivistë, media ndërkombëtare i kanë kushtuar raportimi të gjerë kësaj çështje, ka shkaktuar shumë zhurmë dhe debat intensiv në mes tyre dhe në publik.

Teori të konspiracionit apo të vërteta që askush nuk guxon të shkruhen edhe “tabu” që thyhen vijnë edhe nga Papa, i cili tha se ai do të pagëzojë UFO-t. Në qoftë se ata trokasin në derën e Vatikanit të cilat nuk shprehin asnjë koment nga ana e shërbimeve sekrete, të cilët kanë zgjedhur rrugën e heshtjes.

Ish-ministri kanadez i Mbrojtjes Paul Hellyer, në prill 2013, kishte dhënë një leksion në Uashington mbi ekzistencën e jetës jashtëtokësore, duke argumentuar se ka shumë qenie njerëzore, të cilët jo vetëm që kanë qenë në kontakt me njerëzit, por edhe bashkëpunuar me qeverinë e SHBA-së.

Një ish-agjenti i CIA-s ka dëshmuar se ai ka parë me sytë e tij fluturues dhe jashtëtokësorët.

Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

884


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi