EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bukuri Tokësore!

Shko poshtë

Bukuri Tokësore! Empty Bukuri Tokësore!

Mesazh  Fikrro prej 27.06.13 22:50

Bukuri Tokësore

Çuditë dhe bukuritë e Planetit Tokë janë ilustruar në mënyrë të përkryer këtë vit në një seri shënimeve të paraqitura për konkursin e National Geographic Traveler ‘s Photo.
Pavarësisht nëse imazhet janë kapur nga fotografët amatorë ose profesionistë, me mijëra foto u mblodhën për konkursin i cili mburret me katër kategori, duke përfshirë portrete, skena natyre, sensin e vendit dhe momente spontane.

Ky grumbull i fundit i hyrjeve ‘Skena natyrë’ për konkursin që do të shkojë deri në 30 qershor, përfshin Pikat kryesore: të tilla si një Fennec i vetmuar, ose shkretëtirë, dhelpër që ecën në rrugën e saj nëpër dunat e rërës, etj.

Fituesi i Konkursit 2013 Photo Traveler do të marrin një ekspeditë 10-ditore National Geographic në Galapagos dhe fotot e tyre të çmuara do të botohen në revistën National Geographic Traveler.


Bukuri Tokësore! Pasemb

Bukuri Tokësore! 10

Bukuri Tokësore! 11

Bukuri Tokësore! 22

Bukuri Tokësore! 33

Bukuri Tokësore! 44

Bukuri Tokësore! 55

Bukuri Tokësore! 66

Bukuri Tokësore! 77

Bukuri Tokësore! 88

Bukuri Tokësore! 99

Bukuri Tokësore! Dymb

Bukuri Tokësore! Gjasht

Bukuri Tokësore! Katermb

Bukuri Tokësore! Netnte

Bukuri Tokësore! Nje

Bukuri Tokësore! Shtat

Bukuri Tokësore! Tetemb

Bukuri Tokësore! Tremb
Fikrro
Fikrro

484


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi