EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në mur i shfaqet imazhi i burrit të vdekur

Shko poshtë

Në mur i shfaqet imazhi i burrit të vdekur Empty Në mur i shfaqet imazhi i burrit të vdekur

Mesazh  Odin prej 11.09.12 22:56

Në mur i shfaqet imazhi i burrit të vdekur

Në mur i shfaqet imazhi i burrit të vdekur 122

Andrea Samuels e tronditur pasi kishte parë një njollë papritur që i shfaqet në murin e dhomës së gjumit dhe kuptoi që ishte fytyra e burrit të saj të ndjerë, Brian.

41 vjeçarja, e cila e kishte humbur burrin e saj katër vite më parë, ka thënë se kur kishte shkuar në banjo pastaj e kishte parë edhe qenin e saj të vdekur.

Andrea e shokuar kishte thirrur një specialist për të pastruar shtëpinë e saj, që dukej mjaft e çuditshme.
Odin
Odin

513


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi