EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lavazhi i trurit dhe TV

Shko poshtë

Lavazhi i trurit dhe TV  Empty Lavazhi i trurit dhe TV

Mesazh  Luli prej 07.04.12 11:19

Lavazhi i trurit dhe TV

Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lavazhi i trurit dhe TV  Empty Re: Lavazhi i trurit dhe TV

Mesazh  amour prej 07.04.12 16:21

e verteta !!!!!
Shume domethenese kjo !
amour
amour

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi