Ora është 11.07.20 10:25

DOKUMENTARË

 • DOKUMENTARË

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 11 Temat
  12 Mesazhet
  22.04.14 21:10
  Zattoo Dossier Ufo
 • 30 Temat
  31 Mesazhet
  14.05.17 17:48
  AlbiSeli Varri i mysafirit.
 • 12 Temat
  22 Mesazhet
  29.08.17 23:22
  Pansophia Adolf Hitleri
 • 16 Temat
  17 Mesazhet
  21.07.14 14:36
  Berti69 Histori të Jetës së mëparshme
 • 3 Temat
  3 Mesazhet
  10.10.12 23:09
  Admin Dosjet Paranormale 3
 • 4 Temat
  5 Mesazhet
  27.09.12 21:38
  Admin Profecia e Nostradamus-it per Shqiperine
 • 3 Temat
  3 Mesazhet
  25.09.12 22:40
  Admin Misteri i Arkes se 10 urdheresave
 • 1 Temat
  1 Mesazhet
  06.10.13 22:51
  Admin Misteri i Endrrave
 • 21 Temat
  21 Mesazhet
  03.11.12 23:39
  Admin Engjejt, nga vijne, misioni i tyre dhe Alienet
 • 1 Temat
  1 Mesazhet
  24.04.14 22:59
  Zattoo  Vula Hyjnore - Sekretet e numrit 21
 • Lajmërim & Ngjitës
 • 25082017
   Global announcement:
  A- Do të fshihet çdo temë apo koment që:

  1-Përmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandë fetare.
  2-Përmban fyerje personale ndaj një anëtari tjetër, kërcënime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
  3-Përmban praktika okulte të rrezikshme për praktikuesin apo të tjerët përreth tij.
  4-Përmban shkrim kapital dhe paragrafë të panevojshëm me ngjyra, që vështirësojnë shikimin.
  5-Përmban replika të panevojshme, të kthyera në trajtë bisedash që e rëndojnë dhe dëmtojnë temën e hapur.
  6-Nuk përcjell asnjë informacion dhe është e pakuptimtë.
  7-Përmban...

  nga Pansophia - Komentet: 0 - Shikime: 5623
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

Pansophia

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi