EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plane per te krijuare part te re nga forcat e drites

Shko poshtë

Plane per te krijuare part te re nga forcat e drites Empty Plane per te krijuare part te re nga forcat e drites

Mesazh  Gjithesia Love 22.05.20 10:52

Parti e re për Shqipërinë nga forcat e dritës.

Ndryshimi i sistemit zgjedhor dhe kthimi tek mënyra sesi Danimarka bën zhgjedhje,është një mënyrë që forcat e dritës po mundohen të interferojnë për të futur njerëz që janë të forcës të dritës.

Me mundësinë e votimit nga vetë populli se kush do bëhet deputetë,dhe pastaj me mundësinë që mjaftonë një numër i vogël votash që të bëhesh pjesë e zhgjedhjeve në Votimet e 2021 që janë jetë a vdekje pë popullin Shqipëtarë,sepse ky është Vetëmi shance ku kolektivi Shqipërisë ka mundësi që të largoi negative forces nga politikia  njëherë e përgjithmonë.

Ju bëj me die se Partia Socialiste,Partia Demokratike,Partia lsi-së
janë që të 3-ja pjesë e negative forces,dhe gjitha ata që janë pjesë e këtyre partive janë nën tytelën e negative forces,ose janë njerëz Egoistē që duanë të mbushin vetëm xhepat e vetë.

Partia e re që do të qeverisi Shqipërinë DO TË JETË e tëra në pastrimin edhe kanalizimin e këtyre pseusopolitikanëve,dhe reformimim e gjithë jetës në Shqipëri.

Duhet të mbeshtesim gjithë sëbashku këtë që të krijojmë mundësitë për krijimin e kësaj partie.

Mënyra më e fikase do jetë të lajmëroni njëri -tjetrin dhe të ngrejmë zërin që i duamë këtë mënyrë zhgjedhje,ku Ne populli i zhgjedhim vetë kush do bëhet deputetë dhe mbeshtesim dhe frymën e re që Ambasadoria Amerikane po mundohet të sjellë me propozimin e saj.


Atyre që nuk janē 'zhjuarë'apo që nuk i besojnë këtyre cështjeve është mirë t'u thuhet vetëm benefitet që do sjelli mbështetia e këtyre Ndryshimeve themelore në Zhgjedhjet e vitit 2021.Ju thoni që të 3 partitë janë provuarë tashmē me fakte që tregojnë që JANË TË PAFTË për të ndertuarë një qeverisie efikase për Popullin Shqipëtarë.Ju tregoni sesi disa'militantë dhe vetë ata'janë përfituesit e vetëm ,tregoni sesi AJO blerje vote në 4vjetë mjerimë totalë mund të kthehet në 4Vite  lulëzim total për gjithë popullin e Shqipërisë.


Partia e re do jetë e bazuarë në transparencë,menaxhim i ekonomisë në mënyrë perfekte për GJITHË POPULLIN SHQIPËTARË,pastrimin dhe SJELLJENË E GJYKATAVE NË FUNKSIONIN E TYRE TË PLOTË TË PAPREKUR NGA NJERĒZ MASHTRUESA.


Është koha të rimarr forcë tonë për të vedosurë vetē për fatin tonë,për të MIRËN E GJITHËSHQIPËTARËVE(jo vetëm disave)ju lutem mundoheni ta shpërndani sa më shumë këtë informacionë dhe në mënyrë të kulturuarë bashkëbisedoni me ata që s'janë zhjuarë dhe ju thoni QË TË GJITHË POPULLI DEL I FITUARË nga ky ndryshim zhgjedhje.

Forcat e dritë po na drejtojnë por ne jemi vetë që do vendosim për veten tonë,kshu mos e lëmë këtë mundësi të na ikë.

Mos dëgjoni negative forces si Sali berisha,Gjiknuro t'ju thonë që S'Paska kohë për t'i ndryshuarë ,sepse ata e bëjnë për veten e tyre,KA KOHË PLOTË PËR TË BËRË NDRYSHIME NË MËNYRËN ZHGJEDHORE.Mos dëgjoni disa njerëz që janë përfitues pë veten e tyre vetëm por dëgjoni njerëz që flasin në mirën e gjithē SHQIPËTARËVE PA PËRJASHTIM,SIC E THASHĒ ASKUSH S'DEL I HUMBUR NGA POPULLI SHQIPËTARË përvec negative ose sic njohim politikanëve,militantëve dhe egoistëve që shohin betëm përfitime vetiake.


Është koha që ju të flisni,dhe mobilizoheni të njoftoni gjithë s'mundet vetëm mëndia ime e vetëme por gjithë sëbashku po.


Plane per te krijuare part te re nga forcat e drites Img_1314
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi