EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peticion per hetimin e Bill Gates

Shko poshtë

Peticion per hetimin e Bill Gates Empty Peticion per hetimin e Bill Gates

Mesazh  Pansophia 15.04.20 13:13

Anetare te nderuar!

Ju ftoj te lexoni linkun me poshte. Behet fjale per nje peticion per te ngritur nje hetim mbi fondacion e Bill dhe Melinda Gates, per aktivitetet e paligjshme dhe krimet kunder njerezimit, ku me i fundit eshte ai i COVID 19.https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity
avatar
Pansophia

97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi