EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror)

Shko poshtë

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Empty Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror)

Mesazh  I’m X person prej 08.03.20 13:51

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) qysh mbas krijimit te saj (masoneris dhe iluminatit).

Lufta e Parë Botërore

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Nintchdbpict000247951287

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Ww1

Luta e dytë botërore

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Hitler-youth

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 300px-Nanking_bodies_1937

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Efc40c533f41d08a376c22b8143d0cd0

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 39

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 1945-05-00-germanybergenbelsenconcentrationcamp-crop

Holokausti

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Holocaust-survivors

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 38fba4a0-a85c-4507-bdc6-5657681a780c.jpg.pagespeed.ce.p74JoR8t1u

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Scaletowidth

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Tumblr_n3wcve4Ssc1r1wifxo1_500

Bomba atomike (në Hiroshima)

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Images?q=tbn%3AANd9GcQvPPg0Sk2-rLg-StXALDepV4IwFvT6Ofx-6fDr_XwZO82wPD9D

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Z

Sulmi i Kullave Binjake

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) World_Trade_Center%2C_New_York_City_-_aerial_view_%28March_2001%29

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) ?url=https%3A%2F%2Fcalifornia-times-brightspot.s3.amazonaws

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 159455100_89a4057c18_b

Sulmet kunder Muslimanëve

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Shutterstock_499799137_resize

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Daesh_16cc8ab4705_large

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 000_J457O

Sulmet kundër të Krishterëve

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 502012468_univ_sqr_xl

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Gethsemane_Evangelical_Lutheran_Church_Detroit_MI

Sulmet kundë personave me ngjyrë

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Africa-Hunger-2025

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 6567ca20e9ac658e1dda58dd2fc71b35--poverty-and-hunger-poor-children

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) Ebolachandigarhseminar-150411155018-conversion-gate01-thumbnail-4

Koronavirus

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) 2000124-coronavirus-passengers-china-se-412p_2006f8c7abc385f34202af13a80898c7.nbcnews-fp-1200-630

Ja çfarë shkaktoi Iluminati (Rendi i Ri Botëror) F0070229-coronavirus_artwork-spl

Të gjitha këto dhe shumë të tjera u formuan mbi bazën e racizmit fetar, rracor dhe fizik për të vendosur një rracë të re të pastër të quajtu “Rothçildë” (Hebrenj Ashkenazi) të cilët kanë për synim të hapin rrugën për ardhjen e Anti-Krishtit mjeshtrit të tyre.
I’m X person
I’m X person

Nëse mërzitesh mos kërko ngushëllim prej njerëzve!
Sepse shpresa në njerëz është e kotë.

31


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi