EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit

Shko poshtë

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit  Empty Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit

Mesazh  Ledidaci prej 17.02.20 14:16

Teoria Q anon (anonymous) eshte teoria me e re e ideologjise politike te djathte ne SHBA. Pas zgjedhjes se presidentit Donald Trump ne vitin 2016 per civilizimin njerezor filloi nje epoke e re edhe pse shumica prej nesh mund te mos e kete vene re. Teoria Q supozon se Trump se bashku me nje njesi te inteligjences ushtarake amerikane ne bashkepunim sekret me nje njesi te inteligjences ruse po planifikojne goditje te panumerta ndaj sektit demonik qe sundon boten per aq sa histori te regjistruar kemi. Skema e thjeshtezuar eshte kjo :
Iluminatet qe do t'i konsiderojme si organizate te ndare nga masoneria e lire, kane praktikuar nder shekuj rituale satanike me perberje te sakrificave njerezore apo abuzimeve seksuale me te mitur. Ne 21 dhjetor te viti 2017 Donald Trump njofton ngritjen e nje akti ligjor per abuzimet serioze ndaj te drejtave te njeriut sipas se cilit shteti amerikan sekuestron cdo prone dhe pasuri te atyre qe praktikojne abuzime serioze me jetet e njerezve. Pas ketij akti fshihet nje inspektim i fshehte i realizuar nga asministrata Trump i cili raporton ekzistencen e nje rrjeti pedofilik mbareboteror te financuar nga Fondacioni Klinton , Fondacioni Soros dhe mjaft personalitete te tjere si Barack Obama apo Joe Biden. Ky rrjet organizon rrembime te te miturve ne vende te varfera dhe i grumbullon ato ne vatrat e ritualeve te ketyre pedofileve te cilet clirojne bishat e tyre satanike duke kryer cdo lloj vepre me viktimat.
Vdekja e Epstein ne burg dhe sekuestrimi i ishullit te tij nga shteti amerikan eshte nje nder rezultatet e ketij ligji por nuk eshte i vetmi. Mediat sot ne mbare boten heshtin para lajmeve te tilla duke perqendruar spektrin ne ceshtje si : luftimi i korona virusit apo 'investimet' e Bill Gates ne shendetesine afrikane.
Por a mos eshte valle edhe Bill Gates pjesetar i te ashtuquajtures "Unaza e pedofileve" qe simbolizon rrjetin e ngritur prej tyre ne mbare boten ?

Per me teper informacione ju mund te hulumtoni vete ne internet duke kerkuar me keto fjale kyce :
'Trust the plan' ose Q-anon si edhe
pizzagate /hotdog gate
Ledidaci
Ledidaci

Mendja sheh ate qe do

14


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit  Empty Re: Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit

Mesazh  Gjithesia Love prej 17.02.20 21:47

Nuk është asnjë teori,por e vertetë,Iluminati kryesonë me Vatikanin,pastajj mbreterija e anglisë,pastaj Obama me gjithë familjen e tij,clinton,bush,soros(vajza e vogel greta eshte nje prej tyre ose po perdoret),super bowl gjithashtu bën pjese ne rituale ndaj fëmijëve,ne natën finale të këtij viti ka plote info sesi ata e perdoren gjithe energjin e atyre qe ishin stadium për te kryer ritualet e tyre.Duhet thëne që ka plotë lower entitet që ju shfarrosin,manipulojne energjit e juaja,duke ju futur mendime negative,dhe nese ti pranon si te tua ti riprogrmohesh dhe fillon jeton nene tutelin e tyre.Q anon sebashku me Trump po bejne te pamunderen per te kapur gjithe,por kjo po behet ne bashkepunim me gjithe popullin amerikan.Rusija gjithashtu po i largon gjithe,japonijakaq kam un info per momentin.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations82


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit  Empty pershendetje gjithesija

Mesazh  Ledidaci prej 20.02.20 13:12

Me vjen mire qe ka njererz te informuar mbi ceshtje te cilat shoqeria nuk i koncepton dot
Kisha deshir te bashkepunonim per nje website te ri ku mund te ofrojme materiale mbi cfaredolloj aspekti te okultes dhe ezoterikes sepse explorer universe me duket i dale jashte mode dhe teper i ngarkuar me poste

a mund te kem ndonje kontakt per te diskutuar mbi disa ceshtje
Ledidaci
Ledidaci

Mendja sheh ate qe do

14


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit  Empty Re: Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit

Mesazh  Gjithesia Love prej 22.02.20 10:58

Kontakto ne email gjithesija@gmail.com email ose hangouts ose Imessage nese keni iphone,Ju faleminderit.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations82


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit  Empty Re: Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit

Mesazh  TOASTY prej 24.02.20 11:10

Tia nisesh nga fillimi nuk mundesh dot sepse nuk gjenden me kontribuesit. Ketu ka qindra postime mijera komente. Mund te rregullohet ky forum ose mund te hapim nje freenet.
TOASTY
TOASTY

Sicko Sicko Sicko Sicko


Bingo Bingo ULALA

16


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit  Empty Re: Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit

Mesazh  TOASTY prej 01.03.20 18:59

Gjithesija shkruajti:Kontakto ne email gjithesija@gmail.com email ose hangouts ose Imessage nese keni iphone,Ju faleminderit.
ke facebook, whatssapp, instagram?
TOASTY
TOASTY

Sicko Sicko Sicko Sicko


Bingo Bingo ULALA

16


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit  Empty Re: Teoria Q-anon dhe renia e Iluminatit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi