EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teoria e re e konspiracionit të 100 dollarëshit

Shko poshtë

Teoria e re e konspiracionit të 100 dollarëshit Empty Teoria e re e konspiracionit të 100 dollarëshit

Mesazh  Luli prej 01.10.14 10:42

Teoria e re e konspiracionit të 100 dollarëshit Teoria-e-re-e-konspiracionit-t-euml-100-dollar-euml-shit-amerika-do-t-euml-ldquo-zhduket-rdquo-video_hd

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke gjykuar nga teoricienët e konspiracionit, së shpejti do të përjetojnë një sulm fatal bërthamor.

Në fakt, ata thonë se 20 dollarëshi amerikan, i shtypur në vitin 1998, fshihte një mesazh në lidhje me shkatërrimin e Qendrës Botërore të Tregtisë në New York më 11 shtator 2001.

Teoria e re e konspiracionit të 100 dollarëshit Dollareshi111

Sot, kanë përhapur teorinë se monedha e re 100 dollarëshe tregon ngjarjet e ardhshme në Amerikë, dhe kjo është më e tmerrshmja - shkatërrimi Shteteve të Bashkuara do të bëhet me valët e baticës- të cilat do të shkaktohen nga një cunami, i cili do të vije si pasojë e një shpërthimi bërthamor!

Ata pohojnë se, kur monedha paloset në mënyrë të duhur, mbrapa fitohet një fotografi e valës së baticës apo cunamit, që kalon mbi ndërtesat.

Pas tyre shihet qielli ‘radioaktiv’ me një "ndërtesë" bërthamore që shfaqet pas shpërthimit.

Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teoria e re e konspiracionit të 100 dollarëshit Empty Re: Teoria e re e konspiracionit të 100 dollarëshit

Mesazh  trigonkos prej 01.10.14 13:16

Konspiracion hesapi.
trigonkos
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

23


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi