EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhimbja e një të pastrehu

Shko poshtë

Dhimbja e një të pastrehu Empty Dhimbja e një të pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:19

Një fotograf anglez ka vendosur që të ndryshojë mendimin që kanë njerëzit për të pastrehët me anë të një seti fotografik mbresëlënës.

Lee Jefferies ka nisur që në vitin 2008 të fotografojë njerëzit që jetojnë rrugëve dhe që atëherë ka udhëtuar në SHBA dhe Europë për të mbushur albumin e tij të veçantë.

Fotografi tregon se kalon shumë kohë me personin që fotografon, në mënyrë që t’i fitojë besimin dhe të realizojë një foto sa më të mirë.

“Jetoj me ta për ditë të tëra. Vetëm pasi e shoh se kemi respekt reciprok, vë në punë aparatin”, thotë Lee për “Metro”.


Dhimbja e një të pastrehu Fef781e37d83708a1aab5a032ac29906

Dhimbja e një të pastrehu 555605101ab189e3ca23cdc22505a78a

Dhimbja e një të pastrehu 1ddc5d6f83d45ed266bec15ecf994a2a

Dhimbja e një të pastrehu 0e220cf867274a8ba6af5a456b7a2242

Dhimbja e një të pastrehu 046f60c07617a9b6794f204d36232fea
Zattoo
Zattoo

600


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhimbja e një të pastrehu Empty Re: Dhimbja e një të pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:23

Dhimbja e një të pastrehu Dd35152b6d4e8aba49fbb74f62aaba21

Dhimbja e një të pastrehu 02e4a2888bea80128b71bb07ac269799

Dhimbja e një të pastrehu F6c3280cf8cf6f17758967adc852ed7c

Dhimbja e një të pastrehu 7a5e588a8dfb1e4325c06ec12d20faff
Zattoo
Zattoo

600


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhimbja e një të pastrehu Empty Re: Dhimbja e një të pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:27

Dhimbja e një të pastrehu 74d6e65b1770ceffe1365b654dce7e6b

Dhimbja e një të pastrehu 565e66bd078f44b34f8edd1c9ad4f1a9

Dhimbja e një të pastrehu Fe0a78ad3e04cc7d6e6ef159c3962764

Dhimbja e një të pastrehu 5048a4949cdbbbf751771be456d0c1a5
Zattoo
Zattoo

600


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhimbja e një të pastrehu Empty Re: Dhimbja e një të pastrehu

Mesazh  Zattoo prej 22.10.15 21:34

Dhimbja e një të pastrehu 204c487dcb050a2110cc9d8fcfd1fae0

Dhimbja e një të pastrehu F5c9051f6a356b326216141c7c52eb23

Dhimbja e një të pastrehu 7a87154d61707361ab3cbc568c2d1c74

Dhimbja e një të pastrehu Ac724fee53c548039e2d61f9298d6ec4

Dhimbja e një të pastrehu A4aae39c869318fc7c0d7734e4139e2c

Dhimbja e një të pastrehu B9a27e6cc341f6b4a50ce6bc2dc73327
Zattoo
Zattoo

600


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhimbja e një të pastrehu Empty Re: Dhimbja e një të pastrehu

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi