EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Shko poshtë

Teknike per te pare Krijesat e padukshme Empty Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  Equinox prej 06.11.14 15:41

Këtu po sjellë një Teknikë se si mund ti shihni krijesat e padukshme që ne i quajmë me emra te ndryshem: hijet, alienët, demonët, xhindët të cilët na përdorin neve si ushqim sikur ne që i përdorim pulat.

Në ditë më diell mes orës 15 dhe 17 provojeni në një vend me kalimtarë (Park, shesh, kopshte ...) dhe provoni të visualizoni në një shikimit të përbashkët.

Pra, nuk duhet të koncentroheni në një pikë precize të skenës por të provoni që ta shihni se bashku skenën.

Pra, përafërsisht një pamje të tillë:
Teknike per te pare Krijesat e padukshme Parc10

Nëse i ndiqni instruksionet siç i kam shkruar këtu do të shihni diçka  pak sipër kokave, dhe do të keni një surprizë.

Do të shihni se kjo çfarë shkruajmë këtu në këtë faqe është e vërtetë dhe jo diskutime intelektuale.

Me tregoni....nëse e keni arritur atëherë mirsevini në Matrix.
Equinox
Equinox

207


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teknike per te pare Krijesat e padukshme Empty Re: Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  Elsavrana prej 06.11.14 16:48

Do ta provojme Nexus, sot nuk ka diell ketu ne Boston, por shpresoj neser.. dhe do shkruaj perfundimin e ketij eksperimenti qe e besoj.
Elsavrana
Elsavrana

33


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teknike per te pare Krijesat e padukshme Empty Re: Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  wolf27 prej 06.11.14 22:34

Nexus shkruajti:Këtu po sjellë një Teknikë se si mund ti shihni krijesat e padukshme që ne i quajmë me emra te ndryshem: hijet, alienët, demonët, xhindët të cilët na përdorin neve si ushqim sikur ne që i përdorim pulat.

Në ditë më diell mes orës 15 dhe 17 provojeni në një vend me kalimtarë (Park, shesh, kopshte ...) dhe provoni të visualizoni në një shikimit të përbashkët.

Pra, nuk duhet të koncentroheni në një pikë precize të skenës por të provoni që ta shihni se bashku skenën.

Pra, përafërsisht një pamje të tillë:
Teknike per te pare Krijesat e padukshme Parc10

Nëse i ndiqni instruksionet siç i kam shkruar këtu do të shihni diçka  pak sipër kokave, dhe do të keni një surprizë.

Do të shihni se kjo çfarë shkruajmë këtu në këtë faqe është e vërtetë dhe jo diskutime intelektuale.

Me tregoni....nëse e keni arritur atëherë mirsevini në Matrix.
i thuaj atij ne foto qe zeri larte nuk te ben mire per degjimin :-P
wolf27
wolf27

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teknike per te pare Krijesat e padukshme Empty Re: Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi