EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim

Shko poshtë

Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim Empty Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim

Mesazh  Siroco prej 03.09.14 0:39

Wi-Fi-të që na rrethojnë dhe megjithatë ne nuk i shohim. Ja një simulim i vogël për të parë sesi duket e gjithë kjo. Duket e bukur, por kjo është e frikshme ... Më mirë të mos jemi të vetëdijshëm se të gjitha këto dallgë të bukura valësh kalojnë nëpër kokat tona vazhdimisht.

Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim 117

Impulset WiFi mund të përfaqësohen si sfera shumëngjyrëshe rrezatuese dë dala nga burimi. Një fushë 'normale' e kyçjes Wi-Fi është në përgjithësi sferike dhe mund të shkojnë afërsisht 20 metra deri në 30 metra.

Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim 213

Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim 313

Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim 414

Si do të dukeshin valët Wi-Fi në qoftë se ne mund ti shihnim 513
Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


200


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi