EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google Chrome dhe Numri i Bishes

Shko poshtë

Google Chrome dhe Numri i Bishes Empty Google Chrome dhe Numri i Bishes

Mesazh  Berti69 prej 18.04.14 13:54

Logo e Google Chrome, web shfletuesit i zhvilluar nga Google, është mjaft tërheqës dhe i bër mirë. Por pas një pamje dinamike dhe të thjeshtë, kjo logo me ngjyra fsheh një mesazh ...

Berti69
Berti69

"Si është lartë, ashtu është edhe poshtë, e si është poshtë, ashtu është edhe lart"


411


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi