EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Numri i juaj jetësor...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  Nikolaos prej 20.05.11 12:34

parallangaj shkruajti:b.p ju lutem tregoni numrin tim 22.12.83
2+2+1+2+1+9+8+3= 28 = 2+8= 10 =1+0 = 1, pra ti je numri 1, number one.

Nikolaos

249


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  rose666al prej 20.05.11 15:06

shume shume e vertete dhe interesante.kur lexova numrat pa e llogaritur numrin tim jetesor ndjeva qe pershtatesha tek 6.kur e llogarita nr jetesor e kisha 6 dhe ate te zemres 6.edhe dicka tjeter , 6 eshte numri im i fatit e kam provuar kete ne shume raste.a mund te ma shpjegoje dot njeri kete se jam teper kurioze.faleminderit

rose666al

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty llogaritje emri

Mesazh  laerta shehu prej 21.07.11 11:34

te lutem me llogari pak emrin tim dhe shpjegimin se me del 22.... emri im eshte laerta shehu 23.06.1987

laerta shehu

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty SidoreLaa

Mesazh  sidorela-s@hotmail.com prej 21.07.11 12:00

A mundesh me Llogarit emrin
sidorela Doberjanca 06.01.1998 JU pershendess

sidorela-s@hotmail.com

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty bravo

Mesazh  Lixi-123 prej 18.09.11 20:17

woow shm shum e perafert me doli mua ju lumt
shum interesante!

Lixi-123

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  edra prej 04.11.11 14:33

mua nr 1 me pelqen shum interesante ,flm qe ndani me ne te tille informacion

edra

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  xhemalekovaci prej 20.11.11 23:14

.

xhemalekovaci

14


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty ???

Mesazh  blerand prej 10.03.12 23:07

Blerant =4
gashi =4
15.04.1992 =4

4+4+4=12+1+2 = 3 ?????? e sakte

blerand

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  Jetmira prej 14.07.13 7:43

me doli nr 8

Jetmira

409


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  Luce prej 11.09.15 2:55

un jam _ nr 1 interesante
Luce
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

13


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  1486 prej 25.03.16 23:34

Xhemajl shkruajti:Mua me doli nr 10, si ta gjej cfare do te thote?
10 eshte barabart me 1+0 barabart me 1
1486
1486

Feja eshte gjeja me e mire qe nje njeri mund te posedoje!

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  Muneer prej 26.03.16 6:46

luster shkruajti:
Xhemajl shkruajti:Mua me doli nr 10, si ta gjej cfare do te thote?
10 eshte barabart me 1+0 barabart me 1
qekur qenka 10 e barabarte me 1+0?
Muneer
Muneer

سلام موعد المغرب

61


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  kevi kevi prej 02.04.16 15:10

Ju lutem mund t me trwgoni,emri ,mbuermi,dhe ditlindja me dalin 22,ka nje shpjegim?
kevi kevi
kevi kevi

si lart,ashtu edhe poshte


2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  Luli prej 04.04.16 0:46

kevi kevi shkruajti:Ju lutem mund t me trwgoni,emri ,mbuermi,dhe ditlindja me dalin 22,ka nje shpjegim?

Numri i juaj eshte 4.
Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri i juaj jetësor... - Faqe 2 Empty Re: Numri i juaj jetësor...

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi