EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Origjina e Parase

Shko poshtë

Origjina e Parase Empty Origjina e Parase

Mesazh  Equinox prej 03.07.12 22:17

Origjina e Parase

Nese doni a dini se kush fshihet pas krijimit te Parase, imazhin e tij do ta gjeni ne biletën e 1 Dollarit.

Origjina e Parase Rept-instantan-_001-3362d1a


VIDEO

Equinox
Equinox

207


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Origjina e Parase Empty Re: Origjina e Parase

Mesazh  clee prej 04.07.12 9:07

ne mos gabofsha kam pas pare qe fshihet osama bin laden aty.. ne krijimin e dollarit dmth...sepse del emri i tij dhe kullat binjake qe do i shkatrronte
avatar
clee

38


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Origjina e Parase Empty Re: Origjina e Parase

Mesazh  clee prej 04.07.12 9:11

mduken gjera absurde kto vidjot kshu.... marim dhe lekun tone shqiptar tashi e analizojm e do na dale naj ufo..pfff
avatar
clee

38


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Origjina e Parase Empty Tunge

Mesazh  netaa prej 07.07.12 9:53

Aty pasqyrohet nje fytyre mjaft frikesuese qe nekupton te keqen ,mbase edhe do bindem ,sepse paraja vertet ne shumicen ekohes e qorodite njeriun,keshtu qe deri ne apokalips njerzit do vrapojne pas anes materjale , vetem pas tije njerzit do provojne qe te pasurohen me anen shpirterore keshtu qe sa me shum shpirte te kesh aq me i pasur do te jesh .
netaa
netaa

8


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Origjina e Parase Empty Re: Origjina e Parase

Mesazh  elvis sejdija prej 08.07.12 0:53

sot njerzit vrap pas lekut vetem 2 metra ne fund stop njerz pasuri shpirterore
elvis sejdija
elvis sejdija

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Origjina e Parase Empty parja është djallië

Mesazh  omeri22 prej 07.09.12 10:18

Paraja më te vërtet është djalli pasi shkatron jetën në përgjithesi të njerzive.
omeri22
omeri22

omeri jam

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Origjina e Parase Empty Re: Origjina e Parase

Mesazh  Jon prej 07.09.12 20:33

Kjo eshte vetem nje deshmi se prapa sistemit bankar jane Reptilianet.
Jon
Jon

1159


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Origjina e Parase Empty Re: Origjina e Parase

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi