EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mister apo Mashtrim

Shko poshtë

Mister apo Mashtrim Empty Mister apo Mashtrim

Mesazh  Fikrro prej 09.09.10 20:20

Mister apo Mashtrim

Shkrimet ne vazhdim jane te verteta:

Po ua them qe lexova nga nje forum anglez dhe me sa kam kuptuar Qarqet pri ose Crop Circle po formohen nga dora e njeriut.

Ka fakte qe shume njerez kane thirrur hetuae dhe agjenci te ndryshme duke u pohuar qe jane duke pare disa njerez duke ndertuar diqka ne fushen e tyre.

Ja nje shembull:

Me dy gusht perafersish ne oren 15:00 kam marr nje telefonate nga nje person i panjohur i cili me tha nese do qe ti shohesh se kush po i nderton Crop Circle eja sonte ne fushe dhe shikoje vet.

Une natyrisht nuk i besoja ne fillim por thash me vete ta provoj s'me gjen gje.

Ne po ate nate une dola tek fusha qe me paralajmeruan pash nje veture te kuqe qe iu afrua fushes,vetem iu afrua dhe iku perseri,ne ate moment une mora perseri nje telefonat nga i njejti person qe me tha ka nderrim plani:

ja edhe disa foto te marr te zena njerezit duke ndertuar keto Crop Circle:
Shikoni me vemendje fotot e do te shihni njerez ne to
Mister apo Mashtrim Img0014

Mister apo Mashtrim Img0015

Mister apo Mashtrim Img0005

Mister apo Mashtrim Img0021

Mister apo Mashtrim Img0022

Mister apo Mashtrim Img0005

Sipas disa eksperteve Qarqet pri jne te krijuara nga njeriu,ata thone se siq zhvillohet teknologjia zhvillohet edhe truri i njeriut dhe se sot inteligjenca e nje njeriu mund te jete e afte qe te krijoj Crop Circle.

Prapseprape, gjithcka mund te ndodhe.
Fikrro
Fikrro

484


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi