EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crop circle me formen e nje hard disku

Shko poshtë

Crop circle me formen e nje hard disku Empty Crop circle me formen e nje hard disku

Mesazh  Estilen prej 29.05.10 17:18

Nje crop circle me formen e nje hard disku kompjuteri...!!

Crop circle me formen e nje hard disku Wilton-Windmill34
Me 22 maj te ketij viti ne Wiltshire pranë Wilton, Angli,me helikopter eshte fotografuar nje rreth ne nje parcele gruri,mbas njoftimesh te bera nga organet kompentete.

C'fare konstatohet ne kete crop cirkle.Te gjithe studiusit e sferes perkatese shohin se ky rreth i bere ne parcele gruri nga objekte te pa njohura,ka te formen e nje hard disku kompjuterik.

Kete krhasojeni dhe vete nga pamjet qe keni para.

Crop circle me formen e nje hard disku Oldplatterformation

Crop circle me formen e nje hard disku Platterlayout

Sic shihet dhe ne formen e Wiltonit nga helikopteri,ajo te ofron një përfaqësim të përsosur të një hard drive(disku)

Disk drive i sheshtë që ju shihni në foton më lartë, ka ekzistuar për dekada. Një relike të shekullit të 20.

Duke ditur se shume te panjohura ka atje në orbitë mbi kokat tona,atehere mundësitë janë të pafundme, por më e rëndësishmja, se çfarë duhet të kërkojme ne të ardhshëm...nepermjet ketyre rratheve qe po cfaqen ne menyre masive keto kohet e fundit

Figurativisht po shprehemi se topi u ka ngelur ne kembe shkencetareve dhe ata duhet te gjejne nje porte se ku duhet te bejne golin,ndryshe....!!!
avatar
Estilen

713


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi