EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbrojtja kundër Entiteteve

Shko poshtë

Mbrojtja kundër Entiteteve Empty Mbrojtja kundër Entiteteve

Mesazh  Odin prej 19.03.12 10:29

Ai përdor zë me frekuencë prej 10.000 Hz për të përzënë "entitet parazitare"

Mitchell Gibson, një psikiatër amerikan ka gjetur një mënyrë për të mbrojtur veten nga "parazitët shpirtëror, atmosferat mbytëse të papeshë, fragmente te shpirtit dhe trupa të pa formë, format negative të mendimit, rrezatime psikike toksike, dhe forcave të shumta të padukshme që helmojnë psiqikën tonë.

"Në punën time si një psikiatër", thotë ai: "Unë vazhdimisht jam i bombarduar nga të gjitha llojet dhe mënyrat me pisllëk mendor dhe shpirtëror të imagjinueshëm. "

"Gjatë udhëtimeve të mia në formë astrale " thotë ai: "Unë takova një njeri i cili kishte shpikur një pajisje që përdorte zëra për të hequr" shpirtrat " të lidhur me një vend.
Pas një seri bisedash me këtë njeri, i cili nuk është aktualisht i mishëruar, kam mësuar se shpirtrat pa trup, por të lidhur me një zonë janë të ndjeshëm ndaj valëve me frekuencë të lartë. Në veçanti, frekuenca e valëve prej 10,000 Hz kanë qenë veçanërisht efektive duke i bërë që ata të ikin nga një zonë.
Ekspozimi i këtij toni të pastër për të paktën 30 minuta ishte e mjaftueshme për të hequr edhe fatazmën më të zjarrtë nga një vend, nga një personit ose gjë. I bëjë pyetje vetes nëse unë mund të aplikoj këtë teknologji si një metodë të vetë-pastrimit të shpirtit në një mënyrë të ngjashme. "

Sipas Gibson-it, kur luajmë me volum të lartë në një hapësirë të hapur, shpirtrat "e lidhur" hiqen brenda 20-30 minutash. Shumica do të largohen brenda disa minutash, por për të tjerët duhet të vazhdojë përhapja e zërit.

Ja një shembull i zërit të tij të famshëm ...

Odin
Odin

513


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrojtja kundër Entiteteve Empty Mbrojtja kundër Entiteteve

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 19.03.12 20:16

??????????? a eshte efikase kjo dhoj metode ???????????
Ushtari i krishtit
Ushtari i krishtit

152


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrojtja kundër Entiteteve Empty Re: Mbrojtja kundër Entiteteve

Mesazh  Odin prej 19.03.12 23:52

iforti shkruajti:??????????? a eshte efikase kjo dhoj metode ???????????

Mbetet te provohet dhe te testohet ne ato vende ku ka fenomene te pashpjegueshme, mendoj se vetem ai qe e teston mund ta kuptoje te verteten dhe efikasitetin e kesaj metode.
Odin
Odin

513


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrojtja kundër Entiteteve Empty Re: Mbrojtja kundër Entiteteve

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi