EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolores Cannon :C’farë janë realitet alternative dhe a ekzistonë koha

Shko poshtë

Dolores Cannon :C’farë janë realitet alternative dhe a ekzistonë koha Empty Dolores Cannon :C’farë janë realitet alternative dhe a ekzistonë koha

Mesazh  Gjithesia Love 06.05.22 12:31

Në këtë video Dolores fletë se cfarë janë realitetet alternative,si krijohen ato,a ekzistonë koha,cili është qëllimi i disa prej nesh që kanë ardhur të jetojnë në tokë.

Të gjitha të drejtat i shkojnë Dolores Cannon
Përkthyer Gjithësia Love

Shikim të këndshem

Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi