EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 Parimet Hermetike

Shko poshtë

7 Parimet Hermetike  Empty 7 Parimet Hermetike

Mesazh  vaLoos 31.03.22 22:34

a ka mundesi dikush te me bej nje shembull mbi parimet hermetike nje punim (artikull) se si parimet hermetike aplikohen ne jeten tuaj dmth nje artikull me 7 kapituj ku ne sejcilin kapitull nje parim hermetik ku pershkruhen parimi dhe ndikimi i saj ne jeten tuaj pa e limituar ne qfardo forme qe ajo osht, thjesht dua nje shembul. faleminderit paraprakisht.
vaLoos
vaLoos

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi