EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një mesazh i shkurtër për popullsinë sipërfaqësore

Shko poshtë

Një mesazh i shkurtër për popullsinë sipërfaqësore Empty Një mesazh i shkurtër për popullsinë sipërfaqësore

Mesazh  Gjithesia Love 24.09.20 18:17

23 shtator 2020

Kishte disa përshkallëzime drastike ushtarake prapa skenave disa orë më parë, dhe tani po zhvillohet një luftë në shkallë të plotë midis Konfederatës Galaktike dhe flotës Draco në hapësirën sublunare,dhe një luftë në shkallë të plotë midis Lëvizjes së Rezistencës dhe Kompleksit të Ndarjes së Illuminati në bazat nëntokësore.Asgjë nuk mund të thuhet në këtë kohë për operacionet në sipërfaqe, pasi të gjitha janë ende të klasifikuara.

Megjithëse rezultati përfundimtar i kësaj lufte është një humbje e qartë e Draco dhe IBC, energjia e këtij konflikti do të precipitojë në sipërfaqen e planetit si rritje e dhunës midis anëtarëve të popullsisë sipërfaqësore, dhe si dhunë nga Cabal drejt njerëzimit sipërfaqësor.
Do të ketë dy maja të këtij konflikti, e para është Mars Saturn më 29 shtator në 21:49 UTC dhe e dyta është Mars Pluto më 9 tetor në 13:09 UTC.

Forcat e Dritës po kërkojnë nga të gjithë ata që ndihen të udhëzuar të bashkohen me meditimin Lule e Jetës në ato dy momente, për të minimizuar dhunën dhe për të sjellë më shumë paqe në situatë:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

Forcat e Dritës gjithashtu po u kërkojnë të gjithëve që ndihen të udhëzuar, të bashkohen me meditimet e përditshme të Luleve të Jetës në lehtësinë e tyre. Këto meditime po zhvillohen çdo ditë çdo 4 orë në 12, 4, 8, 12, 4 dhe 8 pasdite UTC.
Bashkimi Saturn Chariklo në 21 Shtator nënkuptonte pikun e karantinës për këtë planet, si karantinë planetare dhe si karantinë virus, dhe tani forcat e errëta po humbin çdo ditë kontrollin e tyre në sipërfaqen e këtij planeti.Ekziston ende një mundësi e madhe për Cabal që të përpiqet të imponojë bllokime të reja për rreth një javë, dhe mundësi të moderuar që Cabal të përpiqet t'i imponojë ato në tre javët e ardhshme.Prandaj Forcat e Dritës po kërkojnë nga të gjithë ata që ndihen të udhëzuar të marrin pjesë në meditimin ditor në orën 9:30 pasdite UTC për të luftuar bllokimet e karantinës:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/09/meditation-to-counteract-engineer-second-wave-lockdowns-daily-at-930-pm-utc.html

https://2012portal.blogspot.com/

Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi